Hjem
Rebecca Jane  Cox Brokstads bilde

Rebecca Jane Cox Brokstad

Professor, Leder av Influensasenteret

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 46 68
  • +47 452 42 974

Rebecca.Cox@uib.no

Ileana Cristeas bilde

Ileana Cristea

Stipendiat, Research Fellow

Klinisk institutt 1

  • +47 465 97 746

Ileana.Cristea@uib.no

Laszlo Csernais bilde

Laszlo Csernai

Professor emeritus, Professor

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 28 02
  • +47 958 01 886

Laszlo.Csernai@uib.no

Ingrid Cutlers bilde

Ingrid Cutler

Univ.bibliotekar, Faglig leder digital utvikling, Seksjon for utdannings- og forskningsstøtte

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 45 95
  • +47 415 54 221

Ingrid.Cutler@uib.no

Thomas T Dahls bilde

Thomas T Dahl

Førsteamanuensis, Jazzgitar, Ensemble, Elektronikk, Forskningskoordiantor, Nestleder

Griegakademiet – Institutt for musikk

  • +47 55 58 69 68

Thomas.Dahl@uib.no

Gina Dahls bilde

Gina Dahl

Førstebibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 76

G.Dahl@uib.no

Håkon Dahles bilde

Håkon Dahle

Førsteamanuensis, Group Leader at Computatonal Biological Unit; WP leader at K.G. Jebsen Centre for Deep Sea Research

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 38 61
  • +47 911 12 246

Hakon.Dahle@uib.no

Espen Dahles bilde

Espen Dahle

Administrasjonssjef

Institutt for informasjons- og medievitenskap

  • +47 55 58 33 81
  • +47 932 51 995

Espen.Dahle@uib.no

Hege Avsnes Dales bilde

Hege Avsnes Dale

Overingeniør, Molecular Imaging Center

Institutt for biomedisin

  • +47 55 58 66 98

Hege.Dale@uib.no

Håvard Dales bilde
Eirik Dalheims bilde

Eirik Dalheim

Seniorrådgiver

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 64 29
  • +47 458 39 308

Eirik.Dalheim@uib.no

Henrik Dalstøs bilde

Henrik Dalstø

Seniorkonsulent, Eksamenskoordinator ved Institutt for filosofi og førstesemesterstudier, Studieveileder for retorikk

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 86 91

Henrik.Dalsto@uib.no

Marguerite Lorraine Daniels bilde

Marguerite Lorraine Daniel

Professor, Programleder: Internatjonale Master i 'Global Development Theory and Practice'

Institutt for helse, miljø og likeverd (HEMIL)

  • +47 55 58 32 20

Marguerite.Daniel@uib.no

Yngvild Sørebø Danielsens bilde

Yngvild Sørebø Danielsen

Førsteamanuensis, Seksjonsleder, Seksjon for barn og ungdom, Psykologisk universitetspoliklinikk

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 88 63
  • +47 481 17 634

Yngvild.Danielsen@uib.no

Elin Dareliuss bilde

Elin Darelius

Førsteamanuensis

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 25 99
  • +47 980 83 368

Elin.Darelius@uib.no

Ridhima Dass bilde

Ridhima Das

Stipendiat

Klinisk institutt 1

  • +47 459 27 969
  • +47 459 27 969

Ridhima.Das@uib.no

Trond Davidsens bilde

Trond Davidsen

Senioringeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 42 37
  • +47 917 45 822

Trond.Davidsen@uib.no

Amela Defterdarevics bilde

Amela Defterdarevic

Overingeniør, Prosjektleder - interiør

Eiendomsavdelingen

  • +47 477 51 067

Amela.Defterdarevic@uib.no

Birgitte de Martenss bilde

Birgitte de Martens

Førstesekretær

Institutt for biomedisin

  • +47 55 58 64 01
  • +47 971 69 523

Birgitte.de.Martens@uib.no

Sider