Hjem
Konstantinos Christakoss bilde

Konstantinos Christakos

PH.D.-KANDIDAT, bølgedynamikk i kystområder (MET & GFI,UiB)

Geofysisk institutt

  • +47 909 81 013

Konstantinos.Christakos@uib.no

Ingrid Christensens bilde

Ingrid Christensen

Seksjonssjef, Leder for studieseksjonen ved Det matematisk-naturvitenskapelige fakultet

Det matematisk-naturvitenskapelige fakultet

  • +47 55 58 47 59
  • +47 481 90 612

Ingrid.Christensen@uib.no

John Finlay Clarks bilde

John Finlay Clark

Overingeniør

Det psykologiske fakultet

  • +47 55 58 62 43
  • +47 950 59 410

John.Clark@uib.no

Myriam Daniele Cocos bilde

Myriam Daniele Coco

Førsteamanuensis, Fransk og spansk fagdidaktikk

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 30 04
  • +47 410 41 804

Myriam.Coco@uib.no

Kathrine Cohens bilde

Kathrine Cohen

Universitetsbibliotekar, forskningsstøtte, fagansvarlig for pedagogikk og barnevern

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 86 15
  • +47 915 72 959

Kathrine.Cohen@uib.no

Karin Colletts bilde

Karin Collett

Førsteamanuensis

Klinisk institutt 1

  • +47 55 97 25 74
  • +47 995 85 235

Karin.Collett@uib.no

Carol Ann Cooks bilde

Carol Ann Cook

Avdelingsingeniør

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 56 16

Carol.Cook@uib.no

Patience Cowies bilde

Patience Cowie

Professor, Earth System Dynamics

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 16

Patience.Cowie@uib.no

Rebecca Jane  Cox Brokstads bilde

Rebecca Jane Cox Brokstad

Professor, Leder av Influensasenteret

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 46 68
  • +47 452 42 974

Rebecca.Cox@uib.no

Ileana Cristea-Osuagwus bilde

Ileana Cristea-Osuagwu

Stipendiat, Research Fellow

Klinisk institutt 1

  • +47 465 97 746

Ileana.Cristea@uib.no

Laszlo Csernais bilde

Laszlo Csernai

Professor, Professor

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 28 02
  • +47 958 01 886

Laszlo.Csernai@uib.no

Wenche Dageids bilde

Wenche Dageid

Førsteamanuensis

HEMIL-senteret

  • +47 55 58 48 49
  • +47 928 94 326

Wenche.Dageid@uib.no

Thomas T Dahls bilde

Thomas T Dahl

Førsteamanuensis, Jazzgitar, Ensemble, Elektronikk, Forskningskoordiantor, Nestleder

Griegakademiet – Institutt for musikk

  • +47 55 58 69 68

Thomas.Dahl@uib.no

Carin Andersson Dahls bilde

Carin Andersson Dahl

Forsker I

  • +47 55 58 32 16
  • +47 416 76 670

Carin.Andersson@uni.no

Helge K. Dahles bilde

Helge K. Dahle

Dekan

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 56
  • +47 452 49 795

Helge.Dahle@uib.no

Ida Marie Dahles bilde

Ida Marie Dahle

Instruktørtannlege med godkjen

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 52

Ida.Dahle@uib.no

Espen Dahles bilde

Espen Dahle

Seniorrådgiver, Ph.d.-koordinator

Forsknings- og innovasjonsavdelingen

  • +47 55 58 33 81

Espen.Dahle@uib.no

Hege Avsnes Dales bilde

Hege Avsnes Dale

Overingeniør, Molecular Imaging Center

Institutt for biomedisin

  • +47 55 58 66 98

Hege.Dale@uib.no

Håvard Dales bilde
Henrik Dalstøs bilde

Henrik Dalstø

Seniorkonsulent, Eksamenskoordinator ved Institutt for filosofi og førstesemesterstudier, Studieveileder for retorikk

Institutt for filosofi og førstesemesterstudier

  • +47 55 58 86 91

Henrik.Dalsto@uib.no

Marguerite Daniels bilde

Marguerite Daniel

Førsteamanuensis, Programleder: Internatjonale Master i 'Global Development Theory and Practice'

HEMIL-senteret

  • +47 55 58 32 20

Marguerite.Daniel@uib.no

Yngvild Sørebø Danielsens bilde

Yngvild Sørebø Danielsen

Førsteamanuensis, Institutt for klinisk psykologi

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 88 63

Yngvild.Danielsen@uib.no

Sider