Hjem
Marguerite  Daniels bilde

Marguerite Daniel

Professor, Member of the Global Working Group on Salutogenesis

Institutt for helse, miljø og likeverd (HEMIL)

  • +47 55 58 32 20

Marguerite.Daniel@uib.no

Yngvild Sørebø Danielsens bilde

Yngvild Sørebø Danielsen

Førsteamanuensis, Seksjonsleder, Seksjon for barn og ungdom, Psykologisk universitetspoliklinikk

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 88 63
  • +47 481 17 634

Yngvild.Danielsen@uib.no

Elin Dareliuss bilde

Elin Darelius

Professor

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 25 99
  • +47 980 83 368

Elin.Darelius@uib.no

Ridhima Dass bilde

Ridhima Das

Stipendiat

Klinisk institutt 1

  • +47 459 27 969
  • +47 459 27 969

Ridhima.Das@uib.no

Trond Davidsens bilde

Trond Davidsen

Senioringeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 42 37
  • +47 917 45 822

Trond.Davidsen@uib.no

Amela Defterdarevics bilde

Amela Defterdarevic

Overingeniør, Prosjektleder - interiør

Eiendomsavdelingen

  • +47 477 51 067

Amela.Defterdarevic@uib.no

Thomas de Jonges bilde

Thomas de Jonge

Stipendiat, Collaboration between CGG and UiB

Institutt for geovitenskap

Thomas.Jonge@uib.no

Birgitte de Martenss bilde

Birgitte de Martens

Førstesekretær

Institutt for biomedisin

  • +47 55 58 64 01
  • +47 971 69 523

Birgitte.de.Martens@uib.no

Elsa Denkers bilde

Elsa Denker

Senioringeniør, Marin utviklingsbiologi gruppe

Institutt for biovitenskap (BIO)

Elsa.Denker@uib.no

Yuleima Evelym Diaz Castillos bilde

Yuleima Evelym Diaz Castillo

Avdelingsingeniør

  • +47 55 58 45 04

Yuleima.Diaz@uib.no

Ørjan Djønnes bilde

Ørjan Djønne

Førsteamanuensis

Institutt for design

  • +47 922 16 862
  • +47 922 16 862

Orjan.Djonne@uib.no

Quynh Giao Thi Dos bilde

Quynh Giao Thi Do

Seniorkonsulent, FAGSPESIALIST 1 (FTI, II, MATNAT, Backup andre institutter ved behov.)

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 45 22

Quynh-Giao.Do@uib.no

Trond Martin Dokkens bilde

Trond Martin Dokken

Forskningsdirektør

Bjerknessenteret for klimaforskning

  • +47 55 58 98 01
  • +47 975 64 402

Trond.Dokken@uib.no

Sider