Hjem
Ørjan Djønnes bilde

Ørjan Djønne

Førsteamanuensis

Institutt for design

  • +47 922 16 862
  • +47 922 16 862

Orjan.Djonne@uib.no

Quynh Giao Thi Dos bilde

Quynh Giao Thi Do

Førstekonsulent, FAGSPESIALIST 1 (FTI, II, MATNAT, Backup andre institutter ved behov.)

Bjerknessenteret for klimaforskning

  • +47 55 58 45 22

Quynh-Giao.Do@uib.no

Trond Martin Dokkens bilde

Trond Martin Dokken

Forskningsdirektør

Bjerknessenteret for klimaforskning

  • +47 55 58 98 01
  • +47 975 64 402

Trond.Dokken@uib.no

Chernet Dotches bilde

Chernet Dotche

Seniorrådgiver, Gruppeleder

IT-avdelingen

  • +47 55 58 40 87
  • +47 934 15 274

Chernet.Dotche@uib.no

Morten Dragsness bilde

Morten Dragsnes

Senioringeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 40 38
  • +47 975 57 130

Morten.Dragsnes@uib.no

Helge Dranges bilde

Helge Drange

Professor

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 53
  • +47 977 40 589

Helge.Drange@uib.no

Ingrid Dundass bilde

Ingrid Dundas

Førsteamanuensis, Seksjonsleder for Seksjon for voksne og eldre, Psykologisk poliklinikk

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 31 84

Ingrid.Dundas@uib.no

Nhat Kim Duongs bilde

Nhat Kim Duong

Avdelingsingeniør

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 64 44

Nhat.Duong@uib.no

Ragnhild Dybdahls bilde

Ragnhild Dybdahl

Førsteamanuensis, 50% Global mental helse

Senter for krisepsykologi

  • +47 55 58 46 89
  • +47 414 70 508

Ragnhild.Dybdahl@uib.no

Helge Julius Jakhelln Dyviks bilde

Helge Julius Jakhelln Dyvik

Professor emeritus, allmenn lingvistikk, datalingvistikk

Institutt for lingvistiske, litterære og estetiske studier

  • +47 55 58 22 61

Helge.Dyvik@uib.no

Stein Ove Døskelands bilde

Stein Ove Døskeland

Professor emeritus, Professor emeritus

Institutt for biomedisin

  • +47 55 58 63 76

Stein.Doskeland@uib.no

Turid Gald Daaes bilde

Turid Gald Daae

Førstekonsulent, Eksamenskonsulent for spansk, italiensk, kinesisk og japansk.

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 23 60

Turid.Daae@uib.no

Marianne Daaes bilde

Marianne Daae

Førstekonsulent, Timeplan og Eksamen, Studiekonsulent bachelorprogrammet i Fysikk

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 27 91

Marianne.Daae@uib.no

Sider