Hjem
Kathrine Cohens bilde

Kathrine Cohen

Univ.bibliotekar, Fagkontakt for pedagogikk, barnevern og arbeids- og organisasjonspsykologi

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 86 15

Kathrine.Cohen@uib.no

Carol Cooks bilde

Carol Cook

Overingeniør, Research technician

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 56 16

Carol.Cook@uib.no

Rebecca Jane  Cox Brokstads bilde

Rebecca Jane Cox Brokstad

Professor, Leder av Influensasenteret

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 46 68
  • +47 452 42 974

Rebecca.Cox@uib.no

Malgorzata Agnieszka Cyndeckas bilde

Malgorzata Agnieszka Cyndecka

Førsteamanuensis, Affiliated at SLATE Centre for the Science of Learning & Technology, UiB)

Det juridiske fakultet

  • +47 55 58 97 41
  • 91101024

malgorzata.cyndecka@uib.no

Thomas T Dahls bilde

Thomas T Dahl

Førsteamanuensis, Jazzgitar, Ensemble, Elektronikk, Forskningskoordiantor, Nestleder

Griegakademiet – Institutt for musikk

  • +47 55 58 69 68

Thomas.Dahl@uib.no

Gina Dahls bilde

Gina Dahl

Førstebibliotekar

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 76

g.dahl@uib.no

Håkon Dahles bilde

Håkon Dahle

Professor, Group Leader at Computatonal Biological Unit; WP leader at K.G. Jebsen Centre for Deep Sea Research

Institutt for biovitenskap (BIO)

  • +47 55 58 38 61

hakon.dahle@uib.no

Hege Avsnes Dales bilde

Hege Avsnes Dale

Senioringeniør, Daglig leder for Molecular Imaging Center

Institutt for biomedisin

  • +47 55 58 66 98

Hege.Dale@uib.no

Marguerite  Daniels bilde

Marguerite Daniel

Professor, Member of the Global Working Group on Salutogenesis

Institutt for helse, miljø og likeverd (HEMIL)

  • +47 55 58 32 20

Marguerite.Daniel@uib.no

Sider