Hjem
Stian Abbedissens bilde

Stian Abbedissen

Overingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 41 12
  • +47 406 35 783

Stian.Abbedissen@uib.no

Howaida Faisal Abdelrahmans bilde

Howaida Faisal Abdelrahman

Seniorkonsulent, Administrative Coordinator Bergen Summer Research School (BSRS)

Det medisinske fakultet

  • +47 55 58 49 90
  • +47 995 30 115

Howaida.Abdelrahman@uib.no

Guro Akres bilde
Karoline Aksness bilde

Karoline Aksnes

Seniorkonsulent, forskarutdanninga, ph.d.-koordinator, studiekonsulent for japansk og kinesisk.

Institutt for fremmedspråk

  • +47 55 58 23 78

Karoline.Aksnes@uib.no

Kjersti Aksnes-Hoplands bilde

Kjersti Aksnes-Hopland

Universitetsbibliotekar, Fagkontakt for Psykologstudiet & Bachelor i generell psykologi

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 25 21

Kjersti.Aksnes-Hopland@uib.no

Guttorm Alendals bilde

Guttorm Alendal

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 40 44
  • +47 993 95 056

Guttorm.Alendal@uib.no

Alex Focus Alexanders bilde

Alex Focus Alexander

Seniorkonsulent

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 20 80
  • +47 416 41 147

Alexander.Alex.Focus@uib.no

Daniel Stølen Almes bilde

Daniel Stølen Alme

Overingeniør, Assisterende arrangementsteknisk koordinator for Universitetsaulaen

IT-avdelingen

  • +47 55 58 40 18

Daniel.Alme@uib.no

Hemed Ali Al Ruwehys bilde

Hemed Ali Al Ruwehy

Overingeniør, Systemutvikler – faggruppe for digital utvikling

Universitetsbiblioteket

  • +47 55 58 45 84
  • +47 971 67 288

Hemed.Ruwehy@uib.no

Lubna Al-Saadis bilde

Lubna Al-Saadi

Seniorforskningstekniker

Institutt for geovitenskap

  • +47 55 58 35 29
  • +47 902 45 265

Lubna.Al-Saadi@uib.no

Lise Skålvik Ambles bilde

Lise Skålvik Amble

Seniorkonsulent, Hovedverneombud på Det medisinske fakultet

Klinisk institutt 1

  • +47 55 58 54 29

Lise.Amble@uib.no

Gloria Abena Ampims bilde

Gloria Abena Ampim

Stipendiat

HEMIL-senteret

  • +47 55 58 28 99
  • +47 905 46 807

Gloria.Ampim@uib.no

Sider