Hjem
Det psykologiske fakultet

Ansatte ved Det psykologiske fakultet

Guy Notelaerss bilde

Guy Notelaers

Professor, Work and Organizational Psychology

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 86 44
  • +47 954 67 057

Guy.Notelaers@uib.no

Olav Kjellevold Olsens bilde

Olav Kjellevold Olsen

Førsteamanuensis, Førsteamanuensis i arbeids- og organisasjonspsykologi

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 90 76

Olav.Olsen@uib.no

Frode Randals bilde

Frode Randal

Seksjonssjef, Leder for studieseksjonen

Det psykologiske fakultet

  • +47 55 58 91 90
  • +47 906 04 959

Frode.Randal@uib.no

Rune Raudebergs bilde

Rune Raudeberg

Universitetslektor, Seksjonleder, Seksjon for klinisk nevropsykologi

Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

  • +47 55 58 65 71
  • +47 952 47 487

Rune.Raudeberg@uib.no

Dag Ronesss bilde
Toril Salens bilde

Toril Salen

Rådgiver, Administrativ internasjonal koordinator

Det psykologiske fakultet

  • +47 55 58 27 31

Toril.Salen@uib.no

DAVID SAMs bilde

DAVID SAM

Professor, Professor of Cross-cultural Psychology

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 32 15
  • +47 918 72 815

David.Sam@uib.no

Gro Mjeldheim Sandals bilde

Gro Mjeldheim Sandal

Professor, Prodekan for forskning

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 86 85
  • +47 908 40 130

Gro.Sandal@uib.no

Lulzim Shalas bilde

Lulzim Shala

Seniorkonsulent, Programkoordinator for bachelorprogram i pedagogikk, spesialpedagogikk og master i pedagogikk/IKT

Det psykologiske fakultet

  • +47 55 58 62 94

Lulzim.Shala@uib.no

Roar Solholms bilde

Roar Solholm

Førsteamanuensis, Klinikkleder, Psykologisk univerisitetspoliklinikk

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 88 60
  • +47 948 94 268

Roar.Solholm@uib.no

Solfrid Stures bilde

Solfrid Sture

Kontorsjef, Økonomileder

Det psykologiske fakultet

  • +47 55 58 39 90

Solfrid.Sture@uib.no

Hege Sygnas bilde

Hege Sygna

Rådgiver, nestleder i studieseksjonen

Det psykologiske fakultet

  • +47 55 58 62 82

Hege.Sygna@uib.no

Bjørn Olav Telness bilde

Bjørn Olav Telnes

Administrasjonssjef

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 82 87
  • +47 984 12 818

Bjorn.Telnes@uib.no

Eirunn Thuns bilde

Eirunn Thun

Postdoktor

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 61 37
  • +47 415 68 598

Eirunn.Thun@uib.no

Ståle Valvatne Einarsens bilde

Ståle Valvatne Einarsen

Professor, Forskningsgruppe leder og leder for Toppforsk prosjekt om mobbing og trakassering

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 90 79
  • +47 911 83 855

Stale.Einarsen@uib.no

Nora Wiiums bilde

Nora Wiium

Førsteamanuensis

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 28 49
  • +47 464 45 734

Nora.Wiium@uib.no

Sider