Hjem
Fagområde for allmennmedisin

Ansatte ved Fagområde for allmennmedisin

Bjørn Bjorvatns bilde

Bjørn Bjorvatn

Professor, Prosjektleder av PraksisNett og medlem av forskningsgruppen SMIL

IGS

  • +47 55 58 60 88

Bjorn.Bjorvatn@uib.no

Gunnar Tschudi Bondeviks bilde

Gunnar Tschudi Bondevik

Professor, Spesialist i allmennmedisin, Forsker I ved Nasjonalt kompetansesenter for legevaktmedisin (NKLM), NORCE

IGS

gunnar.bondevik@uib.no

Esperanza Diaz s bilde

Esperanza Diaz

Professor, Leder Pandemisenteret

IGS

  • +47 55 58 61 44
  • +47 474 14 104

Esperanza.Diaz@uib.no

Knut Eirik Ringheim Eliassens bilde

Knut Eirik Ringheim Eliassen

Førsteamanuensis, fagområde for allmennmedisin, leder av Mentorordningen

IGS

knut.eliassen@uib.no

Lars T. Fadness bilde

Lars T. Fadnes

Professor

IGS

  • +47 55 58 83 89

Lars.Fadnes@uib.no

Stefán Hjörleifssons bilde

Stefán Hjörleifsson

Førsteamanuensis, undervisningsleder og leder for Gruppe for helsetjenesteforskning

IGS

  • +47 55 58 60 90
  • +4745467033

Stefan.Hjorleifsson@uib.no

Thomas Mildestvedts bilde

Thomas Mildestvedt

Professor, Fagområdeleder allmennmedisin, Fastlege Bergen kommune 50 %

IGS

  • +47 55 58 61 63

Thomas.Mildestvedt@uib.no

Edvin Scheis bilde

Edvin Schei

Professor, Fagområde for allmennmedisin (50 %), og Enhet for læring (EFL), Medisinsk fakultet (50 %)

IGS

  • +47 55 58 61 38
  • +4797413790

edvin.schei@uib.no

Inga Cecilie Sørheims bilde

Inga Cecilie Sørheim

Førsteamanuensis, Fastlege, spesialist i allmennmedisin

IGS

inga.sorheim@uib.no