Hjem
Fagområde for allmennmedisin

Ansatte ved Fagområde for allmennmedisin

Bjørn Bjorvatns bilde

Bjørn Bjorvatn

Professor, Leder av koordinerende enhet i PraksisNett og leder av forskningsgruppen SMIL

IGS

  • +47 55 58 60 88

Bjorn.Bjorvatn@uib.no

Esperanza Diazs bilde

Esperanza Diaz

Professor, Leder Pandemisenteret

IGS

  • +47 55 58 61 44
  • +47 474 14 104

Esperanza.Diaz@uib.no

Knut Eirik Ringheim Eliassens bilde

Knut Eirik Ringheim Eliassen

Førsteamanuensis, fagområde for allmennmedisin, leder av Mentorordningen

IGS

Knut.Eliassen@uib.no

Lars Thore Fadness bilde

Lars Thore Fadnes

Professor, Allmennmedisin

IGS

  • +47 55 58 83 89
  • +47 977 04 360

Lars.Fadnes@uib.no

Stefán Hjörleifssons bilde

Stefán Hjörleifsson

Førsteamanuensis

IGS

  • +47 55 58 60 90
  • +47 454 67 033

Stefan.Hjorleifsson@uib.no

Steinar Hunskårs bilde

Steinar Hunskår

Professor, professor i allmennmedisin. Seniorforskar ved Nasjonalt kompetansesenter for legevaktmedisin, NORCE

IGS

  • +47 55 58 20 85
  • +47 958 35 353

Steinar.Hunskar@uib.no

Gunnar Husabøs bilde

Gunnar Husabø

Universitetslektor

IGS

  • +47 971 82 327

Gunnar.Husabo@uib.no

Camilla  Kjellstadlis bilde

Camilla Kjellstadli

Stipendiat, Ph.d.-kandidat UiB

IGS

  • +47 55 58 85 18
  • +47 480 51 664

Camilla.Kjellstadli@uib.no

Sverre Litleskares bilde

Sverre Litleskare

Stipendiat, Ph.D kandidat UiB og Forsker ved AFE Bergen

  • +47 990 21 331

Sverre.Litleskare@uib.no

Thomas Mildestvedts bilde

Thomas Mildestvedt

Førsteamanuensis, Fagområdeleder allmennmedisin, Fastlege Bergen kommune 50 %

IGS

  • +47 55 58 61 63
  • +47 997 42 658

Thomas.Mildestvedt@uib.no

Guri Rørtveits bilde

Guri Rørtveit

Instituttleder

IGS

  • +47 55 58 61 41
  • +47 992 32 769

Guri.Rortveit@uib.no

Edvin Scheis bilde

Edvin Schei

Professor, Fagområde for allmennmedisin (50 %), og Enhet for læring (EFL), Medisinsk fakultet (50 %)

IGS

  • +47 55 58 61 38

Edvin.Schei@uib.no

Inga Cecilie Sørheims bilde

Inga Cecilie Sørheim

Førsteamanuensis

IGS

  • +47 55 36 47 50

Inga.Sorheim@uib.no