Hjem
Fagområde for epidemiologi og medisinsk statistikk

Ansatte ved Fagområde for epidemiologi og medisinsk statistikk

Nadia Arshads bilde

Nadia Arshad

Postdoktor

IGS

  • +47 55 58 63 45

nadia.arshad@uib.no

Tatiana Fominas bilde

Tatiana Fomina

Senioringeniør

IGS

  • +47 55 58 61 57

Tatiana.Fomina@uib.no

Jannicke Iglands bilde

Jannicke Igland

Førsteamanuensis, Leder for kjernefasilitet i biostatistikk og dataanalyse (BIOS)

IGS

  • +47 55 58 85 28

jannicke.igland@uib.no

Astanand Jugessurs bilde

Astanand Jugessur

Førsteamanuensis

IGS

  • +47 22 21 83 98

astanand.jugessur@uib.no

Kari Klungsøyrs bilde
Rolv Terje Lies bilde

Rolv Terje Lie

Professor

IGS

  • +47 55 58 85 33
  • +47 930 87 160

rolv.lie@uib.no

Astrid Lundes bilde

Astrid Lunde

Senioringeniør

IGS

  • +47 55 58 61 84

Astrid.Lunde@uib.no

Janne Mannseths bilde

Janne Mannseth

Senioringeniør

IGS

  • +47 55 58 85 43

Janne.Mannseth@uib.no

Dag Mosters bilde

Dag Moster

Professor

IGS

  • +47 55 58 99 69
  • +47 951 20 395

Dag.Moster@uib.no

Nina Øyens bilde

Nina Øyen

Professor

IGS

  • +47 55 58 85 25

nina.oyen@uib.no