Hjem
Fagområde for epidemiologi og medisinsk statistikk

Ansatte ved Fagområde for epidemiologi og medisinsk statistikk

Anders Engelands bilde

Anders Engeland

Professor

IGS

  • +47 55 58 61 27
  • +47 970 18 094
  • 97018094

Anders.Engeland@uib.no

Tatiana Fominas bilde

Tatiana Fomina

Senioringeniør

  • +47 55 58 61 57

Tatiana.Fomina@uib.no

Håkon Kristian Gjessings bilde

Håkon Kristian Gjessing

Professor

IGS

  • +47 21 07 82 41
  • +47 975 22 262

Hakon.Gjessing@uib.no

Jannicke Iglands bilde

Jannicke Igland

Senioringeniør

IGS

  • +47 55 58 85 28

Jannicke.Igland@uib.no

Astanand Jugessurs bilde

Astanand Jugessur

Førsteamanuensis

IGS

  • +47 22 21 83 98

Astanand.Jugessur@uib.no

Kari Klungsøyrs bilde
Rolv Terje Lies bilde

Rolv Terje Lie

Professor

IGS

  • +47 55 58 85 33
  • +47 930 87 160

Rolv.Lie@uib.no

Astrid Lundes bilde

Astrid Lunde

Senioringeniør

IGS

  • +47 55 58 61 84

Astrid.Lunde@uib.no

Rolv Arnold Skjærvens bilde

Rolv Arnold Skjærven

Professor

IGS

  • +47 55 58 85 34
  • +47 920 58 516

Rolv.Skjaerven@uib.no

Marianne Strøms bilde

Marianne Strøm

Ph.d.-kandidat

IGS

  • +47 948 69 499

Marianne.Strom@uib.no

Grethe Seppola Tells bilde

Grethe Seppola Tell

Ekstern

IGS

  • +47 55 58 85 22
  • +47 950 70 438

Grethe.Tell@uib.no

Nina Øyens bilde

Nina Øyen

Professor

IGS

  • +47 55 58 85 25

Nina.Oyen@uib.no