Hjem
Kunsthistorie

Ansatte ved Kunsthistorie

Jørgen Bakkes bilde

Jørgen Bakke

Førsteamanuensis, kunsthistorie

LLE

  • +47 55 58 31 01

Jorgen.Bakke@uib.no

Per Olav Folgerøs bilde

Per Olav Folgerø

Førsteamanuensis, kunsthistorie

LLE

  • +47 55 58 32 44
  • +47 954 71 808

Per.Folgero@uib.no

Linnea Reitan Jensens bilde

Linnea Reitan Jensen

Seniorkonsulent, Studieveileder for teatervitenskap og kunsthistorie

LLE

  • +47 55 58 89 61

Linnea.Jensen@uib.no

Bente Knold Kiilerichs bilde

Bente Knold Kiilerich

Professor, kunsthistorie

LLE

  • +47 55 58 32 05

Bente.Kiilerich@uib.no

Siri Skjold Lexaus bilde

Siri Skjold Lexau

Professor emerita, kunsthistorie

LLE

  • +47 55 58 32 04
  • +47 922 68 114

Siri.Lexau@uib.no

Sigrid Liens bilde

Sigrid Lien

Professor, kunsthistorie, visuell kultur, fotografi

LLE

  • +47 55 58 32 01
  • +47 994 85 385

Sigrid.Lien@uib.no

Siri Meyers bilde

Siri Meyer

Professor emerita, kunsthistorie

LLE

  • +47 55 58 29 92
  • +47 916 18 278

Siri.Meyer@uib.no