Hjem
Nordisk litteratur

Ansatte ved Nordisk litteratur

Paal Bjørbys bilde

Paal Bjørby

Førsteamanuensis emeritus, nordisk litteratur

LLE

  • +47 55 58 24 37

Paal.Bjorby@uib.no

Anna Mariana Bohlins bilde

Anna Mariana Bohlin

Førsteamanuensis

LLE

  • +47 55 58 37 03

Anna.Bohlin@uib.no

Anders Marcussen Gullestads bilde

Anders Marcussen Gullestad

Førsteamanuensis, Scandinavian Area Studies

LLE

  • +47 55 58 24 64
  • +47 915 94 356

Anders.Gullestad@uib.no

Frode Helmich Pedersens bilde

Frode Helmich Pedersen

Førsteamanuensis, nordisk litteraturvitenskap

LLE

  • +47 55 58 25 88

Frode.Pedersen@uib.no

Jørgen Magnus Sejersteds bilde

Jørgen Magnus Sejersted

Professor, nordisk litteratur

LLE

  • +47 55 58 29 75
  • +47 474 49 536

Jorgen.Sejersted@uib.no

Idar Steganes bilde

Idar Stegane

Professor emeritus, nordisk litteratur

LLE

Idar.Stegane@uib.no

Eivind Tjønnelands bilde

Eivind Tjønneland

Professor emeritus, nordisk litteratur

LLE

  • +47 +4700493060959128

Eivind.Tjonneland@uib.no