Hjem
Subatomær fysikk

Vitenskapelig ansatte ved Subatomær fysikk

Gerald Eigens bilde

Gerald Eigen

Professor

IFT

  • +47 55 58 28 61

Gerald.Eigen@uib.no

Jörn Kerstens bilde

Jörn Kersten

Professor

IFT

  • +47 55 58 27 00

Joern.Kersten@uib.no

Anna Lipniackas bilde

Anna Lipniacka

Professor

IFT

  • +47 55 58 28 03
  • +47 957 86 756

Anna.Lipniacka@uib.no

Joakim Nystrands bilde

Joakim Nystrand

Professor

IFT

  • +47 55 58 27 76
  • +47 455 16 435

Joakim.Nystrand@uib.no

Per Oslands bilde

Per Osland

Professor emeritus

IFT

  • +47 55 58 27 68

Per.Osland@uib.no

Dieter Røhrichs bilde
Bjarne Stugus bilde

Bjarne Stugu

Professor

IFT

  • +47 55 58 27 69
  • +47 951 81 598

Bjarne.Stugu@uib.no