Hjem
Institutt for fremmedspråk

Medlemar

Medlemar i Utvalet for undervisning og internasjonalisering

Fast vitskapleg tilsette (gruppe A)

Undervisningskoordinator Synnøve Ones Rosales (leiar)

Alle fagkoordinatorane ved IF er medlemar frå gruppe A

 

Administrativt tilsette (gruppe C)

Studentar (gruppe D)

Natalie Unger: nun001@uib.no

Oda Lødemel: Oda.Lodemel@student.uib.no

Snorre Sandemose: Snorre.Sandemose@student.uib.no

Andreas Fosso Dale: Andreas.F.Dale@student.uib.no

 

VARA:

William Sem Fure: William.Fure@student.uib.no

Margrete Granum: Margrete.Granum@uib.no 

Adam Dean: Adam.Dean@student.uib.no

Sondre Gadeholt: Sondre.Gadeholt@student.uib.no

Mareike Mannigel: Mareike.Mannigel@student.uib.no

Edith Marie Nævdal: Edith.Nevdal@student.uib.no