Hjem
Geofysisk institutt

Ansatte ved Geofysisk institutt

Tarkan Aslan Bilges bilde

Tarkan Aslan Bilge

Overingeniør, Software development and data management in Climate Prediction

Geofysisk institutt

tarkan.bilge@uib.no

Rocio Castano Primos bilde

Rocio Castano Primo

Overingeniør, Data manager

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 98 47

Rocio.Primo@uib.no

Ping-Gin Chius bilde

Ping-Gin Chiu

Overingeniør, technique support for climate models. Including model porting and data postprocessing.

Geofysisk institutt

ping-gin.chiu@uib.no

Kjersti  Daaes bilde

Kjersti Daae

Førsteamanuensis, utdanningsleder ved Geofysisk Instiutt, og Education chair i iEarth senter for fremragende undervisning.

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 43 92
  • +47 938 46 446

Kjersti.Daae@uib.no

Tor Eldeviks bilde

Tor Eldevik

Instituttleder, professor storskala oseanografi / dekadisk klimadynamikk

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 87 31
  • +47 934 94 038

tor.eldevik@uib.no

Cristian Guillermo Gebhardts bilde

Cristian Guillermo Gebhardt

Førsteamanuensis, Nestleder Bergen Offshore Wind Centre (BOW)

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 23

cristian.gebhardt@uib.no

Christoph Heinzes bilde

Christoph Heinze

Professor

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 98 44
  • +47 913 74 288

Christoph.Heinze@uib.no

Idar Hesseviks bilde
Ashbin Jaisons bilde

Ashbin Jaison

Stipendiat, Quantifying windstorm damage relations for Norway.

Geofysisk institutt

  • +47 486 251 21

ashbin.jaison@uib.no

Truls Johannessens bilde

Truls Johannessen

Professor

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 43 27
  • +47 915 38 169

Truls.Johannessen@uib.no

Steve Joness bilde

Steve Jones

Overingeniør, Software architect for the Bjerknes Climate Data Centre

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 25 97

Steve.Jones@uib.no

Sider