Hjem
Geofysisk institutt

Ansatte ved Geofysisk institutt

Knut Sven Barthels bilde

Knut Sven Barthel

Førsteamanuensis

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 28 87
  • +47 455 12 522

Knut.Barthel@uib.no

Helge Thomas Bryhnis bilde

Helge Thomas Bryhni

Overingeniør

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 92
  • +47 986 05 948

Helge.Bryhni@uib.no

Rocio Castano Primos bilde

Rocio Castano Primo

Overingeniør, Data manager

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 98 47

Rocio.Primo@uib.no

Ping-Gin Chius bilde

Ping-Gin Chiu

Overingeniør, technique support for climate models. Including model porting and data postprocessing.

Geofysisk institutt

Ping-Gin.Chiu@uib.no

Konstantinos Christakoss bilde

Konstantinos Christakos

Ph.d.-kandidat, bølgedynamikk i kystområder (MET & GFI,UiB)

Geofysisk institutt

  • +47 909 81 013

Konstantinos.Christakos@uib.no

Elin Dareliuss bilde

Elin Darelius

Førsteamanuensis

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 25 99
  • +47 980 83 368

Elin.Darelius@uib.no

Helge Dranges bilde

Helge Drange

Professor

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 53
  • +47 977 40 589

Helge.Drange@uib.no

Kjersti Birkeland Daaes bilde

Kjersti Birkeland Daae

Førsteamanuensis

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 43 92
  • +47 938 46 446

Kjersti.Daae@uib.no

Torill Andersen Eidsvaags bilde

Torill Andersen Eidsvaag

Seniorkonsulent, Administrativ koordinator - Bergen Offshore Wind Centre (BOW)

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 20 66
  • +47 907 01 090

Torill.Eidsvaag@uib.no

Tor Eldeviks bilde

Tor Eldevik

Instituttleder, professor storskala oseanografi / dekadisk klimadynamikk

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 87 31
  • +47 934 94 038

Tor.Eldevik@uib.no

Friederike Fröbs bilde

Friederike Fröb

Postdoktor

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 47 89
  • +47 902 90 262

Friederike.Frob@uib.no

Cristian Guillermo Gebhardts bilde

Cristian Guillermo Gebhardt

Førsteamanuensis, Nestleder Bergen Offshore Wind Centre (BOW)

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 23

Cristian.Gebhardt@uib.no

Christoph Heinzes bilde

Christoph Heinze

Professor

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 98 44
  • +47 913 74 288

Christoph.Heinze@uib.no

Idar Hesseviks bilde
Truls Johannessens bilde

Truls Johannessen

Professor

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 43 27
  • +47 915 38 169

Truls.Johannessen@uib.no

Steve Joness bilde

Steve Jones

Overingeniør, Software architect for the Bjerknes Climate Data Centre

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 25 97

Steve.Jones@uib.no

Nilgun Kulans bilde

Nilgun Kulan

Rådgiver

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 37 34
  • +47 941 57 178

Nilgun.Kulan@uib.no

Nils Gunnar Kvamstøs bilde

Nils Gunnar Kvamstø

Professor, Marine dean, The Faculty of Mathematics and Natural Sciences

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 28 98
  • +47 412 68 923

Nils.Kvamsto@uib.no

Camilla Stegen Landas bilde

Camilla Stegen Landa

Overingeniør, Data manager

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 47 65

Camilla.Landa@uib.no

Sider