Hjem

Geofysisk institutt

Ansatte ved Geofysisk institutt

Knut Barthels bilde

Knut Barthel

Førsteamanuensis

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 28 87
  • +47 455 12 522

Knut.Barthel@uib.no

Anak Bhandaris bilde

Anak Bhandari

Overingeniør

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 42
  • +47 995 72 631

Anak.Bhandari@uib.no

Anthony Bosses bilde

Anthony Bosse

Postdoktor, ProVoLo project

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 26

Anthony.Bosse@uib.no

Carina Bringedals bilde

Carina Bringedal

Postdoktor

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 47 87
  • +47 416 20 887

Carina.Bringedal@uib.no

Helge Bryhnis bilde

Helge Bryhni

Overingeniør

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 92
  • +47 986 05 948

Helge.Bryhni@uib.no

Elin Dareliuss bilde

Elin Darelius

Førsteamanuensis

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 25 99
  • +47 980 83 368

Elin.Darelius@uib.no

Tor Eldeviks bilde

Tor Eldevik

Professor, storskala oseanografi / dekadisk klimadynamikk

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 87 31

Tor.Eldevik@uib.no

Ilker Fers bilde

Ilker Fer

Professor, physical oceanography

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 25 80

Ilker.Fer@uib.no

Astrid Kristine Fremmes bilde

Astrid Kristine Fremme

Stipendiat

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 39 18
  • +47 909 46 574

Astrid.Fremme@uib.no

Tore Fureviks bilde

Tore Furevik

Professor, Direktør Bjerknessenteret for klimaforskning

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 91

Tore.Furevik@uib.no

Tor Gammelsrøds bilde

Tor Gammelsrød

Professor emeritus, emeritus

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 95

Tor.Gammelsrod@uib.no

Christoph Heinzes bilde

Christoph Heinze

Professor

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 98 44
  • +47 975 57 119

Christoph.Heinze@uib.no

Idar Hesseviks bilde
Truls Johannessens bilde

Truls Johannessen

Professor

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 43 27
  • +47 915 38 169

Truls.Johannessen@uib.no

Steve Joness bilde

Steve Jones

Overingeniør, Software architect for the Bjerknes Climate Data Centre

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 25 97

Steve.Jones@uib.no

Karsten Arne Kvalsunds bilde

Karsten Arne Kvalsund

Overingeniør

Geofysisk institutt

  • +47 951 13 164
  • +47 951 13 164

Karsten.Kvalsund@uib.no

Nils Gunnar Kvamstøs bilde

Nils Gunnar Kvamstø

Instituttleder

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 28 98
  • +47 412 68 923

Nils.Kvamsto@uib.no

Erwin Lamberts bilde

Erwin Lambert

Stipendiat

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 47 85
  • +47 912 89 380

Erwin.Lambert@uib.no

Camilla Stegen Landas bilde

Camilla Stegen Landa

Overingeniør, Data manager

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 47 65

Camilla.Landa@uib.no

Camille Lis bilde

Camille Li

Førsteamanuensis

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 37 05

Camille.Li@uib.no

Anne Morées bilde

Anne Morée

Stipendiat, PhD student in Chemical Oceanography

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 98 40

Anne.Moree@uib.no

Morven Muilwijks bilde

Morven Muilwijk

Stipendiat, PhD Candidate Physical Oceanography

Geofysisk institutt

  • +47 900 88 993
  • +47 900 88 993

Morven@uib.no

Steinar Mykings bilde

Steinar Myking

Ledende forskningstekniker

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 86 96
  • +47 55 58 87 14

Steinar.Myking@uib.no

Sider