Hjem
Geofysisk institutt

Ansatte ved Geofysisk institutt

Camille  Lis bilde

Camille Li

Professor, Atmospheric Sciences

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 37 05

camille.li@uib.no

Are Olsens bilde

Are Olsen

Professor

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 47 81
  • +47 907 23 261

are.olsen@uib.no

Silje Amalie Eikeland Roses bilde

Silje Amalie Eikeland Rose

Seniorkonsulent, Det integrerte masterprogram i energi (sivilingeniør) /Masterprogram i energi

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 09

Silje.Rose@uib.no

Dagmara Rusieckas bilde

Dagmara Rusiecka

Rådgiver, Scientific Project Manager

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 37 33

Dagmara.Rusiecka@uib.no

Elin Anne Røds bilde

Elin Anne Rød

Førstekonsulent

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 00

Elin.Rod@uib.no

Harald Sodemanns bilde

Harald Sodemann

Professor, Meteorologi (Numerisk modeléring og Atmosfærisk Vannsyklus)

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 29 74

Harald.Sodemann@uib.no

Thomas Spenglers bilde

Thomas Spengler

Professor, Director of the Research School on Changing Climates in the coupled Earth System and President of the International Commission on Dynamical Meteorology

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 98 46

Thomas.Spengler@uib.no

Emilie Karlsen Wallands bilde

Emilie Karlsen Walland

Seniorkonsulent, PhD-coordinator, Study advisor for the Master's programme in Meteorology and Oceanography

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 04

emilie.walland@uib.no

Sider