Hjem
Geofysisk institutt

Ansatte ved Geofysisk institutt

Morven Muilwijks bilde

Morven Muilwijk

Stipendiat, PhD Candidate Physical Oceanography

Geofysisk institutt

  • +47 900 88 993
  • +47 900 88 993

Morven@uib.no

Jan Asle Olseths bilde

Jan Asle Olseth

Professor

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 28 92
  • +47 975 77 829

Jan.Olseth@uib.no

Benjamin Pfeils bilde

Benjamin Pfeil

Senioringeniør, Head of the Bjerknes Climate Data Centre and of the data management group at the GFI/UiB

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 98 39
  • +47 464 74 473

Benjamin.Pfeil@uib.no

Elin Anne Røds bilde

Elin Anne Rød

Førstekonsulent

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 00
  • +47 934 12 866

Elin.Rod@uib.no

Elin Sletbakks bilde

Elin Sletbakk

Førstekonsulent, Studiekonsulent

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 28 93

Elin.Sletbakk@uib.no

Harald Sodemanns bilde

Harald Sodemann

Professor, Meteorologi (Numerisk modeléring og Atmosfærisk Vannsyklus)

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 29 74

Harald.Sodemann@uib.no

Thomas Spenglers bilde

Thomas Spengler

Professor, Director fo the Research School on Changing Climates in the coupled Earth System and President of the International Commission on the Dynamical Meteorology

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 98 46

Thomas.Spengler@uib.no

Nadine Steigers bilde

Nadine Steiger

Stipendiat, fysisk oseanografi

Geofysisk institutt

  • +47 402 98 034

Nadine.Steiger@uib.no

Lea Svendsens bilde

Lea Svendsen

Førsteamanuensis

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 25 90
  • +47 938 81 398

Lea.Svendsen@uib.no

Elisabeth Aase Sæthers bilde

Elisabeth Aase Sæther

Seniorkonsulent, Studiekonsulent

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 26 04

Elisabeth.Sether@uib.no

Takamasa Tsubouchis bilde
Marius Årthuns bilde

Marius Årthun

Forsker, Researcher

Geofysisk institutt

  • +47 55 58 47 88
  • +47 976 77 755

Marius.Arthun@uib.no

Sider