Hjem
Helsevit

Ansatte ved Helsevit

Jan Magnus Bjordals bilde

Jan Magnus Bjordal

Professor, Director, Health Sciences

IGS

  • +47 55 58 60 37
  • +47 917 79 832

Jan.Bjordal@uib.no

Frøydis Kristine Bruviks bilde

Frøydis Kristine Bruvik

Førsteamanuensis

IGS

  • +47 55 58 61 12

Froydis.Bruvik@uib.no

Jorunn Dragesets bilde

Jorunn Drageset

Professor, Sykepleievitenskap

IGS

  • +47 55 58 85 21

Jorunn.Drageset@uib.no

Kjartan Vibe Fersums bilde

Kjartan Vibe Fersum

Førsteamanuensis

IGS

  • +47 55 58 61 87
  • +47 414 20 702

Kjartan.Fersum@uib.no

Eva Gjengedals bilde

Eva Gjengedal

Professor emerita

IGS

  • +47 55 58 61 56

Eva.Gjengedal@uib.no

Inger Haukeness bilde

Inger Haukenes

Førsteamanuensis

IGS

  • +47 55 58 85 15
  • +47 454 25 925

Inger.Haukenes@uib.no

Torill Hystads bilde

Torill Hystad

Universitetslektor

IGS

  • +47 55 58 61 25

Torill.Hystad@uib.no

Jon Joensens bilde

Jon Joensen

Førsteamanuensis

IGS

  • +47 55 58 83 04

Jon.Joensen@uib.no

Lars-Geir Larsens bilde

Lars-Geir Larsen

Universitetslektor

IGS

  • +47 926 53 287

Lars-Geir.Larsen@uib.no

Åshild Lundes bilde

Åshild Lunde

Førsteamanuensis

IGS

  • +47 55 58 85 17

Ashild.Lunde@uib.no

Silje Mælands bilde

Silje Mæland

Førsteamanuensis

IGS

  • +47 55 58 85 94

Silje.Maeland@uib.no

Karin Anna Petersens bilde

Karin Anna Petersen

Overingeniør, Sykepleievitenskap, Leder af forskningsgruppen Praxeologi

IGS

  • +47 55 58 61 60

Karin.Petersen@uib.no

Roar Robinsons bilde

Roar Robinson

Universitetslektor

IGS

  • +47 55 58 67 31

Roar.Robinson@uib.no