Hjem
Matematisk institutt

Vitenskapelig ansatte ved Matematisk institutt

Guttorm Alendals bilde

Guttorm Alendal

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 40 44
  • +47 993 95 056

Guttorm.Alendal@uib.no

Francesca Azzolinis bilde
Inga Berres bilde

Inga Berre

Professor, Director Center for Modeling of Coupled Subsurface Dynamics

Matematisk institutt

  • +47 55 58 28 56
  • +47 990 42 244

Inga.Berre@uib.no

Morten Bruns bilde

Morten Brun

Førsteamanuensis

Matematisk institutt

  • +47 55 58 27 98

Morten.Brun@uib.no

Helge K. Dahles bilde

Helge K. Dahle

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 56
  • +47 452 49 795

Helge.Dahle@uib.no

Gunnar Fløystads bilde

Gunnar Fløystad

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 28 40
  • +47 941 42 752

Gunnar.Floystad@uib.no

Brage Førlands bilde

Brage Førland

Stipendiat, Stipendiat statistikk

Matematisk institutt

  • +47 55 58 24 15

Brage.Forland@uib.no

Erik Andreas Hansons bilde

Erik Andreas Hanson

Seksjonssjef

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 75
  • +47 408 63 395

Erik.Hanson@uib.no

Runar Iles bilde

Runar Ile

Førsteamanuensis

Matematisk institutt

  • 004796906509

Runar.Ile@uib.no

Iain Johnstons bilde

Iain Johnston

Professor, Department of Mathematics and Associate Group Leader, Computational Biology Unit

Matematisk institutt

Iain.Johnston@uib.no

Hans Arnfinn Karlsens bilde

Hans Arnfinn Karlsen

Førsteamanuensis

Matematisk institutt

  • +47 55 58 28 36
  • +47 971 90 160

Hans.Karlsen@uib.no

Kundan Kumars bilde

Kundan Kumar

Førsteamanuensis

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 64
  • +47 930 49 146

Kundan.Kumar@uib.no

Yushu Lis bilde

Yushu Li

Førsteamanuensis

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 83
  • +47 472 84 929

Yushu.Li@uib.no

Johan Lies bilde

Johan Lie

Førsteamanuensis

Matematisk institutt

  • +47 55 58 82 95

Johan.Lie@uib.no

Irina Markinas bilde

Irina Markina

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 28 53
  • +47 464 43 119

Irina.Markina@uib.no

Adrian Florin Radus bilde

Adrian Florin Radu

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 36 90
  • +47 932 40 678

Florin.Radu@uib.no

Anne Selands bilde

Anne Seland

Universitetslektor

Matematisk institutt

  • +47 995 41 189

Seland.Anne@uib.no

Sigmund Selbergs bilde

Sigmund Selberg

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 42 77
  • +47 400 43 660

Sigmund.Selberg@uib.no

Hans Julius Skaugs bilde

Hans Julius Skaug

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 61
  • +47 469 45 448

Hans.Skaug@uib.no