Hjem
Matematisk institutt

Vitenskapelig ansatte ved Matematisk institutt

Guttorm Alendals bilde

Guttorm Alendal

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 40 44
  • +47 993 95 056

guttorm.alendal@uib.no

Inga Berres bilde

Inga Berre

Professor, Director Center for Modeling of Coupled Subsurface Dynamics

Matematisk institutt

  • +47 55 58 28 56
  • +47 990 42 244

inga.berre@uib.no

Morten Bruns bilde

Morten Brun

Førsteamanuensis

Matematisk institutt

  • +47 55 58 27 98

morten.brun@uib.no

Brage Førlands bilde

Brage Førland

Stipendiat, Stipendiat statistikk

Matematisk institutt

  • +47 55 58 24 15

brage.forland@uib.no

Runar Iles bilde

Runar Ile

Førsteamanuensis

Matematisk institutt

  • 004796906509

runar.ile@uib.no

Iain Johnstons bilde

Iain Johnston

Professor, Department of Mathematics and Associate Group Leader, Computational Biology Unit

Matematisk institutt

iain.johnston@uib.no

Kundan Kumars bilde
Yushu Lis bilde

Yushu Li

Førsteamanuensis

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 83

Yushu.Li@uib.no

Johan Lies bilde

Johan Lie

Førsteamanuensis, Førsteamanuensis matematikkdidaktikk

Matematisk institutt

  • +47 55 58 82 95

johan.lie@uib.no

Sigmund Selbergs bilde

Sigmund Selberg

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 42 77
  • +47 400 43 660

Sigmund.Selberg@uib.no

Hans Julius Skaugs bilde

Hans Julius Skaug

Professor

Matematisk institutt

  • +47 55 58 48 61
  • +47 469 45 448

hans.skaug@uib.no

Sider