Hjem
Avdeling for naturhistorie

Ansatte ved Avdeling for naturhistorie

Heidi Lie Andersens bilde

Heidi Lie Andersen

Førsteamanuensis, Botanikk

Universitetshagene

  • +47 55 58 33 20
  • +47 482 25 617

Heidi.Andersen@uib.no

Nataliya Budaevas bilde

Nataliya Budaeva

Førsteamanuensis

UNIVERSITETSMUSEET

  • +47 55 58 29 04
  • +47 401 61 824

Nataliya.Budaeva@uib.no

Beate Helles bilde

Beate Helle

Ledende forskningstekniker

UNIVERSITETSMUSEET

  • +47 55 58 33 37

Beate.Helle@uib.no

Jon Anders Kongsruds bilde

Jon Anders Kongsrud

Senioringeniør

UNIVERSITETSMUSEET

  • +47 55 58 22 23
  • +47 411 23 948

Jon.Kongsrud@uib.no

Adam Kurzs bilde

Adam Kurz

Forskningstekniker

Universitetshagene

  • +47 480 32 597

Adam.Kurz@uib.no

Louise Lindbloms bilde

Louise Lindblom

Senioringeniør

UNIVERSITETSMUSEET

  • +47 55 58 33 42
  • +47 926 61 658

Louise.Lindblom@uib.no

Johnny Magnussens bilde

Johnny Magnussen

Avdelingsingeniør

UNIVERSITETSMUSEET

  • +47 55 58 82 83
  • +47 951 66 684

Johnny.Magnussen@uib.no

Bjørn Moes bilde

Bjørn Moe

Seniorkonsulent, Informasjonsleder

Universitetshagene

  • +47 55 58 72 62

Bjorn.Moe@uib.no

Reidun Mykings bilde

Reidun Myking

Seniorforskningstekniker

Universitetshagene

  • +47 55 58 72 52

Reidun.Myking@uib.no

Terhi Pousis bilde

Terhi Pousi

Forskningstekniker

Universitetshagene

  • +47 416 49 302

Terhi.Pousi@uib.no

Steffen Roths bilde

Steffen Roth

Overingeniør

UNIVERSITETSMUSEET

  • +47 55 58 29 11
  • +47 975 51 389

Steffen.Roth@uib.no

Reidun Samuelsens bilde

Reidun Samuelsen

Seniorforskningstekniker

Universitetshagene

  • +47 55 58 72 66
  • +47 478 66 001

Reidun.Samuelsen@uib.no

Monica Strømmes bilde

Monica Strømme

Fagarbeider m/fagbrev

Universitetshagene

  • +47 406 35 789

Monica.Stromme@uib.no

Tor Tønsbergs bilde

Tor Tønsberg

Professor emeritus

UNIVERSITETSMUSEET

  • +47 55 58 33 33

Tor.Tonsberg@uib.no