Hjem
Økonomiavdelingen

Ansatte ved Økonomiavdelingen

Anja Beres bilde

Anja Bere

Rådgiver, Serviceteam for fravær og foreldrepermisjoner

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 60 11

Anja.Bere@uib.no

Kjell Bernstrøms bilde

Kjell Bernstrøm

Seniorrådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 66 66
  • +47 957 70 062

Kjell.Bernstrom@uib.no

Asle Bjørndals bilde

Asle Bjørndal

Rådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 49 37
  • +47 932 01 222

A.Bjorndal@uib.no

Petter Bomann-Larsens bilde

Petter Bomann-Larsen

Universitetslektor

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 98 08
  • +47 905 44 653

Petter.Bomann-Larsen@uib.no

Per Overvik Bruvolds bilde

Per Overvik Bruvold

Seniorrådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 42 12
  • +47 917 15 375

Per.Bruvold@uib.no

Christian Alræk Bøes bilde

Christian Alræk Bøe

Senioringeniør

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 32 13
  • +47 980 91 403

Christian.Boe@uib.no

Sven-Egil Bøes bilde

Sven-Egil Bøe

Kontorsjef

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 20 33
  • +47 995 13 481

Sven-Egil.Boe@uib.no

Quynh Giao Thi Dos bilde

Quynh Giao Thi Do

Seniorkonsulent, FAGSPESIALIST 1 (FTI, II, MATNAT, Backup andre institutter ved behov.)

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 45 22

Quynh-Giao.Do@uib.no

Christine Skjælø Erichsens bilde

Christine Skjælø Erichsen

Seniorkonsulent, Fagspesialist variabel lønn

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 94 24

Christine.Erichsen@uib.no

Kate Fauskangers bilde

Kate Fauskanger

Seniorrådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 21 45
  • +47 406 24 413

Kate.Fauskanger@uib.no

Per Arne Foshaugs bilde

Per Arne Foshaug

Avdelingsdirektør

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 39 66
  • +47 902 84 661

Per.Foshaug@uib.no

Ann Lisbeth Sætre Garness bilde

Ann Lisbeth Sætre Garnes

Rådgiver, Fagspesialist Team HR-Flyt, Seksjon for lønn, Økonomiavdelingen/Det medisinske fakultet

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 65 67

Ann.Garnes@uib.no

Huldeborg Elin Helles bilde

Huldeborg Elin Helle

Rådgiver, Kontor for Innkjøp

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 49 19

Huldeborg.Helle@uib.no

Steinar Hesthammers bilde

Steinar Hesthammer

Rådgiver, Seksjon for innkjøp

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 39 56
  • +47 951 39 933

Steinar.Hesthammer@uib.no

Alisa Hodzics bilde

Alisa Hodzic

Rådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 45 50
  • +47 924 35 754

Alisa.Hodzic@uib.no

Elin Hoshovdes bilde

Elin Hoshovde

Seniorkonsulent, Økonomikonsulent

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 61 22

Elin.Hoshovde@uib.no

Ursula Høies bilde
Hege Instaness bilde

Hege Instanes

Seniorkonsulent, Fagspesialist HR

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 20 94

Hege.Instanes@uib.no

Lyder Jensens bilde

Lyder Jensen

Kontorsjef

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 21 57
  • +47 970 47 719

Lyder.Jensen@uib.no

Siri Knapskogs bilde

Siri Knapskog

Rådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 47 74
  • +47 992 66 128

Siri.Knapskog@uib.no

Kathrine Levins bilde

Kathrine Levin

Kontorsjef

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 20 26
  • +47 952 25 582

Kathrine.Levin@uib.no

Erlend Fjell Lies bilde

Erlend Fjell Lie

Rådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 91 47
  • +47 476 16 508

Erlend.Lie@uib.no

Eva Lindes bilde

Eva Linde

Seniorkonsulent, Personalkonsulent

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 21 11

Eva.Linde@uib.no

Marie Mørchs bilde

Marie Mørch

Førstekonsulent

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 28 37

Marie.Morch@uib.no

Wenche Nesets bilde

Wenche Neset

Seniorkonsulent

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 42 08
  • +47 924 27 771

Neset@uib.no

Sjur Nordals bilde

Sjur Nordal

Kontorsjef, Leder for Seksjon for inngående faktura

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 32 55
  • +47 979 78 762

Sjur.Nordal@uib.no

Line Nævdals bilde

Line Nævdal

Seniorkonsulent, Økonomikonsulent

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 89 06

Line.Navdal@uib.no

Ernst Pedersens bilde

Ernst Pedersen

Seniorrådgiver, Sentral systemkoordinator for administrative systemer

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 42 11
  • +47 414 76 609

Ernst.Pedersen@uib.no

Linda Riises bilde
Mary Stien Rørdals bilde

Mary Stien Rørdal

Rådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 42 04
  • +47 454 85 069

Mary.Rordal@uib.no

Tone Elin Skaugvolds bilde

Tone Elin Skaugvold

Kontorsjef

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 20 30
  • +47 924 94 841

Tone.Skaugvold@uib.no

Kjetil Skogs bilde

Kjetil Skog

Kontorsjef, Innkjøpssjef

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 20 53
  • +47 406 24 430

Kjetil.Skog@uib.no

Øivind Skaars bilde

Øivind Skaar

Seniorrådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 73 03
  • +47 958 70 648

Oivind.Skaar@uib.no

Marianne Steinslands bilde

Marianne Steinsland

Førstekonsulent

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 73 07
  • +47 990 34 527

Marianne.Lohne@uib.no

Ivar Stenersens bilde

Ivar Stenersen

Rådgiver, Fagspesialist

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 28 05

Ivar.Stenersen@uib.no

Hilde Hella Stoples bilde

Hilde Hella Stople

Førstekonsulent

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 20 21
  • +47 958 02 515

Hilde.Stople@uib.no

Øystein Saasens bilde

Øystein Saasen

Seniorrådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 90 65
  • +47 970 70 906

Oystein.Saasen@uib.no

Jan Georg Tangeness bilde

Jan Georg Tangenes

Seniorrådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 21 03
  • +47 480 14 157

Jan.Tangenes@uib.no

Ragna Valens bilde

Ragna Valen

Seniorrådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 49 50
  • +47 932 02 804

Ragna.Valen@uib.no

Sider