Hjem
Økonomiavdelingen

Ansatte ved Økonomiavdelingen

Alex Focus Alexanders bilde

Alex Focus Alexander

Seniorkonsulent

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 20 80
  • +47 416 41 147

Alexander.Alex.Focus@uib.no

Laura Bangus bilde
Anja Beres bilde

Anja Bere

Rådgiver, Serviceteam for fravær og foreldrepermisjoner

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 60 11

Anja.Bere@uib.no

Petter Bomann-Larsens bilde

Petter Bomann-Larsen

Seniorrådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 98 08
  • +47 905 44 653

Petter.Bomann-Larsen@uib.no

Per O Bruvolds bilde

Per O Bruvold

Seniorrådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 42 12
  • +47 917 15 375

Per.Bruvold@uib.no

Christian Alræk Bøes bilde

Christian Alræk Bøe

Senioringeniør

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 32 13
  • +47 980 91 403

Christian.Boe@uib.no

Sven-Egil Bøes bilde

Sven-Egil Bøe

Kontorsjef

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 20 33
  • +47 995 13 481

Sven-Egil.Boe@uib.no

Kate Fauskangers bilde

Kate Fauskanger

Rådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 21 45
  • +47 406 24 413

Kate.Fauskanger@uib.no

Per Arne Foshaugs bilde

Per Arne Foshaug

Avdelingsdirektør

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 39 66
  • +47 902 84 661

Per.Foshaug@uib.no

Berit-Elin Grimstads bilde

Berit-Elin Grimstad

Rådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 20 90
  • +47 906 41 836

Berit.Grimstad@uib.no

Huldeborg Elin Helles bilde

Huldeborg Elin Helle

Seniorkonsulent, Kontor for Innkjøp

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 49 19

Huldeborg.Helle@uib.no

Steinar Hesthammers bilde

Steinar Hesthammer

Rådgiver, Seksjon for innkjøp

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 39 56
  • +47 951 39 933

Steinar.Hesthammer@uib.no

Alisa Hodzics bilde

Alisa Hodzic

Rådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 45 50
  • +47 924 35 754

Alisa.Hodzic@uib.no

Ursula Høies bilde
Eivind Isdals bilde

Eivind Isdal

Seniorrådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 20 74
  • +47 975 54 640

Eivind.Isdal@uib.no

Lyder Jensens bilde

Lyder Jensen

Kontorsjef

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 21 57
  • +47 970 47 719

Lyder.Jensen@uib.no

Dagrun Teigen Knags bilde

Dagrun Teigen Knag

Seniorkonsulent

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 20 93
  • +47 915 13 771

Dagrun.Knag@uib.no

Siri Knapskogs bilde

Siri Knapskog

Seniorkonsulent

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 47 74
  • +47 992 66 128

Siri.Knapskog@uib.no

Kathrine Levins bilde

Kathrine Levin

Kontorsjef

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 20 26
  • +47 952 25 582

Kathrine.Levin@uib.no

Erlend Lies bilde

Erlend Lie

Rådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 91 47
  • +47 476 16 508

Erlend.Lie@uib.no

Marianne Lohnes bilde

Marianne Lohne

Førstekonsulent

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 73 07
  • +47 990 34 527

Marianne.Lohne@uib.no

Margrethe Sveindal Lønøys bilde

Margrethe Sveindal Lønøy

Seniorkonsulent

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 49 70
  • +47 995 30 504

Margrethe.Lonoy@uib.no

Grethe Mai Madsgaards bilde

Grethe Mai Madsgaard

Seniorkonsulent

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 21 09
  • +47 950 38 262

Grethe.Madsgaard@uib.no

Marie Mørchs bilde

Marie Mørch

Førstekonsulent

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 28 37

Marie.Morch@uib.no

Wenche Nesets bilde

Wenche Neset

Seniorkonsulent

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 42 08
  • +47 924 27 771

Neset@uib.no

Sjur Nordals bilde

Sjur Nordal

Kontorsjef, Leder for Seksjon for inngående faktura

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 32 55
  • +47 979 78 762

Sjur.Nordal@uib.no

Ernst Pedersens bilde

Ernst Pedersen

Seniorrådgiver, Sentral systemkoordinator for administrative systemer

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 42 11
  • +47 414 76 609

Ernst.Pedersen@uib.no

Tone Elin Skaugvolds bilde

Tone Elin Skaugvold

Kontorsjef

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 20 30
  • +47 924 94 841

Tone.Skaugvold@uib.no

Kjetil Skogs bilde

Kjetil Skog

Kontorsjef, Innkjøpssjef

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 20 53
  • +47 406 24 430

Kjetil.Skog@uib.no

Øivind Skaars bilde

Øivind Skaar

Seniorrådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 73 03
  • +47 958 70 648

Oivind.Skaar@uib.no

Hilde Hella Stoples bilde

Hilde Hella Stople

Førstekonsulent

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 20 21
  • +47 958 02 515

Hilde.Stople@uib.no

Anne-Karin Sulens bilde

Anne-Karin Sulen

Rådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 26 60
  • +47 907 89 022

Anne-Karin.Sulen@uib.no

Øystein Saasens bilde

Øystein Saasen

Seniorrådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 90 65
  • +47 970 70 906

Oystein.Saasen@uib.no

Jan Georg Tangeness bilde

Jan Georg Tangenes

Seniorrådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 21 03
  • +47 480 14 157

Jan.Tangenes@uib.no

Ragna Valens bilde

Ragna Valen

Seniorrådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 49 50
  • +47 932 02 804

Ragna.Valen@uib.no

Anita Vigstads bilde

Anita Vigstad

Rådgiver

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 49 58
  • +47 918 37 308

Anita.Vigstad@uib.no

Kirsti Robertsen Aarøens bilde

Kirsti Robertsen Aarøen

Underdirektør, Fungerende

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 94 57
  • +47 406 24 414

Kirsti.Aaroen@uib.no

Kjersti Aass bilde

Kjersti Aas

Seniorkonsulent

Økonomiavdelingen

  • +47 55 58 21 32

K.Aas@uib.no