Hjem
Universitetsdirektørens kontor

Administrativt og teknisk ansatte ved Universitetsdirektørens kontor

Kjell Bernstrøms bilde

Kjell Bernstrøm

Universitetsdirektør

Universitetsdirektørens kontor

  • +47 55 58 21 30
  • +47 957 70 062

Kjell.Bernstrom@uib.no

Svein Åge Eilertsens bilde

Svein Åge Eilertsen

Seniorrådgiver, Jurist

Universitetsdirektørens kontor

  • +47 55 58 32 72
  • +47 454 94 805

Svein.Eilertsen@uib.no

Ingar Mykings bilde

Ingar Myking

Avdelingsdirektør

Universitetsdirektørens kontor

  • +47 55 58 24 30
  • +47 971 55 134

Ingar.Myking@uib.no

Vigdis Helen Olsens bilde

Vigdis Helen Olsen

Seniorkonsulent

Universitetsdirektørens kontor

  • +47 55 58 47 26
  • +47 994 45 880

Vigdis.Olsen@uib.no

Tore Tungoddens bilde

Tore Tungodden

Assisterende direktør, Assistant University Director

Universitetsdirektørens kontor

  • +47 975 57 140

Tore.Tungodden@uib.no

Steinar Vestads bilde

Steinar Vestad

Seniorrådgiver

Universitetsdirektørens kontor

  • +47 55 58 92 52
  • +47 473 81 222

Steinar.Vestad@uib.no

Mona Viksøys bilde

Mona Viksøy

Seniorkonsulent

Universitetsdirektørens kontor

  • +47 55 58 20 15
  • +47 918 90 003

Mona.Viksoy@uib.no