Hjem
Institutt for biomedisin

Ansatte ved Institutt for biomedisin

Marit Bakkes bilde

Marit Bakke

Professor, Prodekan for forskning, Det medisinske fakultet

Institutt for biomedisin

  • +47 55 58 60 14
  • +47 958 18 531

Marit.Bakke@uib.no

Ellen Berggreens bilde

Ellen Berggreen

Professor

Institutt for biomedisin

  • +47 55 58 64 08
  • +47 55 58 37 92

Ellen.Berggreen@uib.no

Frode Bervens bilde

Frode Berven

Professor, Nestleder

Institutt for biomedisin

  • +47 55 58 67 43
  • +47 991 63 866

Frode.Berven@uib.no

Ludmila Bujar Burdeks bilde

Ludmila Bujar Burdek

Forskningstekniker

Institutt for biomedisin

  • +47 55 58 62 45
  • +47 916 91 806

Ludmila.Burdek@uib.no

Hege Avsnes Dales bilde

Hege Avsnes Dale

Overingeniør, Molecular Imaging Center

Institutt for biomedisin

  • +47 55 58 66 98

Hege.Dale@uib.no

Maria Diazs bilde

Maria Diaz

Forskningstekniker

Institutt for biomedisin

  • +47 55 58 63 07

Maria.Diaz@uib.no

Per Øyvind Engers bilde

Per Øyvind Enger

Professor

Institutt for biomedisin

  • +47 55 58 63 47
  • +47 55 58 63 73

Per.Enger@uib.no

Åse Rye Eriksens bilde

Åse Rye Eriksen

Seniorforskningstekniker

Institutt for biomedisin

  • +47 55 58 64 15

Ase.Eriksen@uib.no

Marte Innselset Flydals bilde

Marte Innselset Flydal

Forsker, (Postdoctoral fellow financed by Helse Vest, Workplace: Biorecognition research group, UiB)

Institutt for biomedisin

  • +47 474 09 528

Marte.Flydal@uib.no

Donald Gullbergs bilde
Nils Halbergs bilde

Nils Halberg

Forsker, NCMM Young Associate Investigator

Institutt for biomedisin

  • +47 55 58 64 42
  • +47 414 72 368

Nils.Halberg@uib.no

Tine Veronica Karlsens bilde

Tine Veronica Karlsen

Førsteamanuensis

Institutt for biomedisin

  • +47 55 58 64 55
  • +47 55 58 64 03

Tine.Karlsen@uib.no

Paivi Kettunens bilde

Paivi Kettunen

Professor

Institutt for biomedisin

  • +47 55 58 63 64
  • +47 55 58 63 67

Paivi.Kettunen@uib.no

Anita Bugge Koldingsness bilde

Anita Bugge Koldingsnes

Avdelingsingeniør

Institutt for biomedisin

  • +47 55 58 63 04
  • +47 55 58 63 04

Anita.Koldingsnes@uib.no

Stian Krogs bilde

Stian Krog

Førstekonsulent

Institutt for biomedisin

  • +47 55 58 64 39
  • +47 924 62 631

Stian.Krog@uib.no

Sider