Hjem
Senter for internasjonal helse

Ansatte ved Senter for internasjonal helse

Tarun Shankar Choudharys bilde
Ingunn Marie Stadskleiv Engebretsens bilde

Ingunn Marie Stadskleiv Engebretsen

Professor, Senter for internasjonal helse

IGS

  • +47 55 58 85 53

Ingunn.Engebretsen@uib.no

Knut Fylkesness bilde

Knut Fylkesnes

Emeritus, Senter for internasjonal helase

IGS

knut.fylkesnes@uib.no

Anne Hatløys bilde

Anne Hatløy

Førsteamanuensis, Senter for Internasjonal Helse

IGS

Anne.Hatloy@uib.no

Burhan Huseni Limdiawalas bilde

Burhan Huseni Limdiawala

Rådgiver, Prosjektøkonom

IGS

  • +47 55 58 53 27

burhan.limdiawala@uib.no

Bente Elisabeth Moens bilde

Bente Elisabeth Moen

Professor, Senter for internasjonal helse

IGS

  • +47 55 58 85 51
  • +4790025541

bente.moen@uib.no

Karen Marie Ingeborg Molands bilde

Karen Marie Ingeborg Moland

Professor, Senter for internasjonal helse

IGS

  • +47 55 58 99 62

Karen.Moland@uib.no

Syeda Mariam Riazs bilde

Syeda Mariam Riaz

Stipendiat

IGS

  • +47 400 58 196

Syeda.Riaz@uib.no

Bjarne Robberstads bilde

Bjarne Robberstad

Instituttleder, Fagområde for etikk og helseøkonomi (ETØK)

IGS

  • +47 55 58 64 79
  • +47 932 88 039

bjarne.robberstad@uib.no

Halvor Sommerfelts bilde

Halvor Sommerfelt

Professor

IGS

  • +47 55 58 85 75
  • +47 406 40 882

halvor.sommerfelt@uib.no

Tor Strands bilde

Tor Strand

Professor, Senter for internasjonal helse

IGS

tor.strand@uib.no

Ane Straumes bilde

Ane Straume

Prosjektleder, Administrativ Leder for CISMAC

IGS

  • +47 55 58 61 10

Ane.Straume@uib.no

Simon  Øverlands bilde

Simon Øverland

Professor, Director Centre for International Health

IGS

  • +47 55 58 61 90
  • +47 952 36 392
  • +4755586190

simon.overland@uib.no