Hjem
Senter for internasjonal helse

Ansatte ved Senter for internasjonal helse

Elinor  Bartles bilde

Elinor Bartle

Seniorkonsulent, Communication Services: CIH / CISMAC / IGS

IGS

  • +47 55 58 31 80

Elinor.Bartle@uib.no

Tarun Shankar Choudharys bilde
Ingunn Marie Stadskleiv Engebretsens bilde

Ingunn Marie Stadskleiv Engebretsen

Professor, Senter for internasjonal helse

IGS

  • +47 55 58 85 53

Ingunn.Engebretsen@uib.no

Knut Fylkesness bilde

Knut Fylkesnes

Emeritus, Senter for internasjonal helase

IGS

knut.fylkesnes@uib.no

Anne Hatløys bilde

Anne Hatløy

Førsteamanuensis, Senter for Internasjonal Helse

IGS

Anne.Hatloy@uib.no

Elisabeth Hoves bilde

Elisabeth Hove

Seniorkonsulent

IGS

  • +47 55 58 64 43

Elisabeth.Hove@uib.no

Jose Carlos Martiness bilde

Jose Carlos Martines

Forsker, Vitenskapelig koordinator

IGS

Jose.Martines@uib.no

Bente Elisabeth Moens bilde

Bente Elisabeth Moen

Professor, Direktør ved Senter for internasjonal helse og Globale samfunnsutfordinger

IGS

  • +47 55 58 85 51
  • +47 900 25 541

bente.moen@uib.no

Karen Marie Ingeborg Molands bilde

Karen Marie Ingeborg Moland

Professor, Senter for internasjonal helse

IGS

  • +47 55 58 99 62
  • +47 926 28 226

Karen.Moland@uib.no

Syeda Mariam Riazs bilde

Syeda Mariam Riaz

Stipendiat

IGS

  • +47 400 58 196

Syeda.Riaz@uib.no

Bjarne Robberstads bilde

Bjarne Robberstad

Professor, Fagområde for etikk og helseøkonomi (ETØK)

IGS

  • +47 55 58 64 79
  • +47 932 88 039

bjarne.robberstad@uib.no

Vilde Skylstads bilde

Vilde Skylstad

Stipendiat, Forskerlinjestudent

IGS

Vilde.Skylstad@uib.no

Halvor Sommerfelts bilde

Halvor Sommerfelt

Professor

IGS

  • +47 55 58 85 75
  • +47 406 40 882

halvor.sommerfelt@uib.no

Tor Strands bilde

Tor Strand

Professor, Senter for internasjonal helse

IGS

Tor.Strand@uib.no

Ane Straumes bilde

Ane Straume

Ph.d.-kandidat, Administrativ Leder for CISMAC

IGS

  • +47 55 58 61 10

Ane.Straume@uib.no