Hjem

HEMIL-senteret

Vitenskapelig ansatte ved HEMIL-senteret

Ragnhild Bjørkness bilde

Ragnhild Bjørknes

Førsteamanuensis

HEMIL-senteret

  • +47 55 58 32 28
  • +47 992 97 110

Ragnhild.Bjorknes@uib.no

Wenche Dageids bilde

Wenche Dageid

Førsteamanuensis

HEMIL-senteret

  • +47 55 58 48 49
  • +47 928 94 326

Wenche.Dageid@uib.no

Marguerite Daniels bilde

Marguerite Daniel

Førsteamanuensis, Programleder: Internatjonale Master i 'Global Development Theory and Practice'

HEMIL-senteret

  • +47 55 58 32 20

Marguerite.Daniel@uib.no

Ellen Haugs bilde

Ellen Haug

Førsteamanuensis

HEMIL-senteret

  • +47 55 58 47 97

Ellen.Haug@uib.no

Ingrid Holsens bilde

Ingrid Holsen

Professor, Professor Master i helsefremmende arbeid

HEMIL-senteret

  • +47 55 58 32 18

Ingrid.Holsen@uib.no

Gro Therese Lies bilde

Gro Therese Lie

Professor emerita, Emerita

HEMIL-senteret

  • +47 414 79 205

Gro.Lie@uib.no

Maurice B Mittelmarks bilde

Maurice B Mittelmark

Professor emeritus, I have a part time position as professor emeritus at my university, doing a little teaching on salutogenesis, and book writing and editing, and helping out with academic committee work.

HEMIL-senteret

  • +47 55 58 86 33
  • +47 951 39 225

Maurice.Mittelmark@uib.no

Catharina Robson-Wolds bilde

Catharina Robson-Wold

Vitenskapelig assistent

HEMIL-senteret

  • +47 995 16 722

Catharina.Wold@uib.no