Hjem
Institutt for klinisk psykologi

Ansatte ved Institutt for klinisk psykologi

Kjersti Jorunn Arefjords bilde

Kjersti Jorunn Arefjord

Universitetslektor, Seksjonsleder, Seksjon for unge og voksne, Psykologisk universitetspoliklinikk

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 88 84
  • +47 995 65 922

Kjersti.Arefjord@uib.no

Yngvild Sørebø Danielsens bilde

Yngvild Sørebø Danielsen

Førsteamanuensis, Seksjonsleder, Seksjon for barn og ungdom, Psykologisk universitetspoliklinikk

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 88 63
  • +47 481 17 634

Yngvild.Danielsen@uib.no

Ingrid Dundass bilde

Ingrid Dundas

Førsteamanuensis, Head of Section for Adults and the elderly, Department of Clinical Psychology

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 31 84

Ingrid.Dundas@uib.no

Turi Reiten Finseråss bilde

Turi Reiten Finserås

Førsteamanuensis

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 24 98
  • +47 980 79 303

Turi.Finseras@uib.no

Bente Huse Haktorsons bilde

Bente Huse Haktorson

Seniorkonsulent, Psykologisk universitetspoliklinikk, Seksjon for unge og voksne

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 24 96

Bente.Haktorson@uib.no

Helge Holgersens bilde

Helge Holgersen

Førsteamanuensis

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 88 62
  • +47 959 24 328

Helge.Holgersen@uib.no

Gerd Kvales bilde

Gerd Kvale

Professor, Professor i klinisk psykologi, Direktør ved Bergen Center for Brain Plasticity, Haukeland Universitetssykehus

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 916 38 681

Gerd.Kvale@uib.no

Siv Marian Linds bilde

Siv Marian Lind

Seniorkonsulent, Psykologisk universitetspoliklinikk, Seksjon for voksne og eldre

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 31 98

Siv.Lind@uib.no

Bjørn Olav Telness bilde

Bjørn Olav Telnes

Administrasjonssjef

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 82 87
  • +47 984 12 818

Bjorn.Telnes@uib.no

Jon Vøllestads bilde

Jon Vøllestad

Førsteamanuensis, Seksjonsleder, Seksjon for unge og voksne, Psykologisk universitetspoliklinikk

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 49 39

Jon.Vollestad@uib.no

Vivien Aamodts bilde

Vivien Aamodt

Seniorkonsulent, Psykologisk universitetspoliklinikk, Seksjon for barn og ungdom

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 24 67

Vivien.Aamodt@uib.no