Hjem
Institutt for klinisk psykologi

Ansatte ved Institutt for klinisk psykologi

Kjersti Jorunn Arefjords bilde

Kjersti Jorunn Arefjord

Førsteamanuensis, Seksjonsleder for Seksjon for unge og voksne, Psykologisk poliklinikk

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 88 84

Kjersti.Arefjord@uib.no

Melissa Baynes bilde

Melissa Bayne

FØRSTEAMANUENSIS II, Associate Professor of Clinical Psychology

Institutt for klinisk psykologi

Melissa.Bayne@uib.no

Per Einar Binders bilde

Per Einar Binder

Professor, Visedekan for utdanning

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 90 90
  • +47 995 00 313

Per.Binder@uib.no

Yngvild Sørebø Danielsens bilde

Yngvild Sørebø Danielsen

Førsteamanuensis, Institutt for klinisk psykologi

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 88 63

Yngvild.Danielsen@uib.no

Ingrid Dundass bilde

Ingrid Dundas

Førsteamanuensis, Seksjonsleder for Seksjon for voksne og eldre, Psykologisk poliklinikk

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 31 84

Ingrid.Dundas@uib.no

Bente Huse Haktorsons bilde

Bente Huse Haktorson

Seniorkonsulent, Psykologisk poliklinikk - Seksjon for unge og voksne

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 24 96

Bente.Haktorson@uib.no

Bente Storm Hauglands bilde

Bente Storm Haugland

Førsteamanuensis

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 86 78
  • +47 975 82 317

Bente.Haugland@uib.no

Helge Holgersens bilde

Helge Holgersen

Førsteamanuensis

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 88 62
  • +47 959 24 328

Helge.Holgersen@uib.no

Siv Marian Linds bilde

Siv Marian Lind

Seniorkonsulent, Psykologisk poliklinikk - Seksjon for voksne og eldre

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 31 98

Siv.Lind@uib.no

Tine Nordgreens bilde

Tine Nordgreen

Førsteamanuensis, I delt stilling mellom UiB og Haukeland Universitetssykehus.

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 88 65
  • +47 900 94 913

Tine.Nordgreen@uib.no

Roar Solholms bilde

Roar Solholm

Universitetslektor, Klinikkleder for Psykologisk poliklinikk, Seksjonsleder for Seksjon for barn og ungdom

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 88 60
  • +47 948 94 268

Roar.Solholm@uib.no

Bjørn Olav Telness bilde

Bjørn Olav Telnes

Administrasjonssjef

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 82 87
  • +47 984 12 818

Bjorn.Telnes@uib.no

Eirunn Thuns bilde

Eirunn Thun

Postdoktor

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 61 37
  • +47 415 68 598

Eirunn.Thun@uib.no

Morten Øvrebøs bilde

Morten Øvrebø

Universitetslektor

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 21 30 50
  • +47 936 55 419

Morten.Ovrebo@uib.no

Vivien Aamodts bilde

Vivien Aamodt

Seniorkonsulent, Psykologisk poliklinikk - Seksjon for barn og ungdom

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 24 67

Vivien.Aamodt@uib.no