Hjem
Institutt for klinisk psykologi

Vitenskapelig ansatte ved Institutt for klinisk psykologi

Kjersti Jorunn Arefjords bilde

Kjersti Jorunn Arefjord

Førsteamanuensis, Seksjonsleder for Seksjon for unge og voksne, Psykologisk poliklinikk

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 88 84
  • +47 995 65 922

Kjersti.Arefjord@uib.no

Per Einar Binders bilde

Per Einar Binder

Professor, Visedekan for utdanning

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 90 90
  • +47 995 00 313

Per.Binder@uib.no

Yngvild Sørebø Danielsens bilde

Yngvild Sørebø Danielsen

Førsteamanuensis, Institutt for klinisk psykologi

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 88 63
  • +47 481 17 634

Yngvild.Danielsen@uib.no

Ingrid Dundass bilde

Ingrid Dundas

Førsteamanuensis, Seksjonsleder for Seksjon for voksne og eldre, Psykologisk poliklinikk

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 31 84

Ingrid.Dundas@uib.no

Turi Reiten Finseråss bilde

Turi Reiten Finserås

Universitetslektor

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 24 98
  • +47 980 79 303

Turi.Finseras@uib.no

Bente Storm Hauglands bilde

Bente Storm Haugland

Førsteamanuensis

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 86 84
  • +47 975 82 317

Bente.Haugland@uib.no

Helge Holgersens bilde

Helge Holgersen

Førsteamanuensis

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 88 62
  • +47 959 24 328

Helge.Holgersen@uib.no

Gerd Kvales bilde

Gerd Kvale

Professor, Professor i klinisk psykologi, Direktør ved Bergen Center for Brain Plasticity, Haukeland Universitetssykehus

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 916 38 681

Gerd.Kvale@uib.no

Roar Solholms bilde

Roar Solholm

Førsteamanuensis, Klinikkleder for Psykologisk poliklinikk, Seksjonsleder for Seksjon for barn og ungdom

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 58 88 60
  • +47 948 94 268

Roar.Solholm@uib.no

Morten Øvrebøs bilde

Morten Øvrebø

Universitetslektor

Institutt for klinisk psykologi

  • +47 55 21 30 50
  • +47 936 55 419

Morten.Ovrebo@uib.no