Hjem
IT-avdelingen

Ansatte ved IT-avdelingen

Hicham Aguenys bilde

Hicham Agueny

Senioringeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 27 64

hicham.agueny@uib.no

Daniel Stølen Almes bilde

Daniel Stølen Alme

Overingeniør, Teknisk koordinator for arrangementer i Universitetsaulaen

IT-avdelingen

  • +47 55 58 40 18
  • +47 930 24 021

Daniel.Alme@uib.no

Ole Arntzens bilde

Ole Arntzen

Overingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 41 68

Ole.Arntzen@uib.no

Mattias Arvastssons bilde

Mattias Arvastsson

Senioringeniør, Ansvarlig for IT / AV utstyr på UniversitetsMuseet NaturHistorie.

IT-avdelingen

  • +47 55 58 73 58
  • 93604759

Johan.Arvastsson@uib.no

Knut Berges bilde

Knut Berge

Senioringeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 42 15

Knut.Berge@uib.no

Ivo Berghoefs bilde
Kristian Carlos Botnens bilde

Kristian Carlos Botnen

Overingeniør, Kaffidrikker av rang

IT-avdelingen

  • +47 55 58 40 48

Kristian.Botnen@uib.no

Olav Bringedals bilde
Tore Burheims bilde

Tore Burheim

Avdelingsdirektør, IT-direktør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 42 30
  • +47 915 83 860

Tore.Burheim@uib.no

Trond Davidsens bilde
Chernet Dotches bilde
Jon Eikhaugs bilde

Jon Eikhaug

Sjefingeniør, Seksjonsleder Strategi og virksomhetsstøtte

IT-avdelingen

  • +47 55 58 42 70

Jon.Eikhaug@uib.no

Stian Gisnåss bilde

Stian Gisnås

Senioringeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 40 75

Stian.Gisnas@uib.no

Lars Kristian Gjøvågs bilde
Ståle Hagens bilde

Ståle Hagen

Overingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 40 66

Stale.Hagen@uib.no

Arne Hansens bilde

Arne Hansen

Overingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 44 80
  • 48162692

Arne.Hansen@uib.no

Geir Hansens bilde

Geir Hansen

Avdelingsingeniør

IT-avdelingen

  • +47 934 35 903

geir.hansen@uib.no

Sander Arjan van den Heuvels bilde

Sander Arjan van den Heuvel

Senioringeniør, Brukerstøtte.

IT-avdelingen

  • +47 55 58 98 99

Sander.Heuvel@uib.no

Kristian Holsts bilde

Kristian Holst

Senioringeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 40 54
  • +47 481 62 682

kristian.holst@uib.no

Jan Kristian Walde Johnsens bilde

Jan Kristian Walde Johnsen

Sjefingeniør, Seksjonsleder IT fellestjenester

IT-avdelingen

  • +47 55 58 42 38
  • +47 91 71 53 78

Jan.Johnsen@uib.no

Line Mari Johnsens bilde

Line Mari Johnsen

Avdelingsingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 40 23

Line.Johnsen@uib.no

Gunn Knutsens bilde

Gunn Knutsen

Avdelingsingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 42 25
  • +4793030050

Gunn.Knutsen@uib.no

Sider