Hjem
IT-avdelingen

Ansatte ved IT-avdelingen

Anika Schmidts bilde
Inger Marie Loge Sivertsens bilde

Inger Marie Loge Sivertsen

Avdelingsingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 44 33
  • +47 992 30 594

Inger.Sivertsen@uib.no

Ingar Smedstads bilde

Ingar Smedstad

Overingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 46 53
  • +47 917 23 819

Ingar.Smedstad@uib.no

Jon Steines bilde

Jon Steine

Senioringeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 44 90
  • +47 975 57 146

Jon.Steine@uib.no

Sidsel Storebøs bilde

Sidsel Storebø

Sjefingeniør, IT-sikkerhetsansvarlig

IT-avdelingen

  • +47 55 58 40 84
  • +47 917 15 450

Sidsel.Storebo@uib.no

Bjørn-Tore Straumes bilde

Bjørn-Tore Straume

Avdelingsingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 74 95
  • +47 958 77 603

Bjorn-Tore.Straume@uib.no

Bjørn Tore Sunds bilde

Bjørn Tore Sund

Senioringeniør, Faggruppeleder Telefoni

IT-avdelingen

  • +47 55 58 48 94
  • +47 918 68 075

Bjorn.Sund@uib.no

Trygve Trohaugs bilde

Trygve Trohaug

Overingeniør

IT-avdelingen

  • +47 984 41 518
  • +47 984 41 518

Trygve.Trohaug@uib.no

Angela Tucks bilde

Angela Tuck

Senioringeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 40 04

Angela.Tuck@uib.no

Fay Pedersen Tverangers bilde

Fay Pedersen Tveranger

Overingeniør, Koordinator digital eksamen

IT-avdelingen

  • +47 404 83 154

Fay.Tveranger@uib.no

Jarle Utnes bilde

Jarle Utne

KONSULENT

IT-avdelingen

  • +47 908 92 623

Sander Arjan van den Heuvels bilde

Sander Arjan van den Heuvel

Overingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 98 99
  • +47 900 19 410

Sander.Heuvel@uib.no

Ivan Vågeness bilde

Ivan Vågenes

Overingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 86 57
  • +47 481 62 686

Ivan.Vaagenes@uib.no

Håkon Ørens bilde

Håkon Øren

Avdelingsingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 42 39

Hakon.Oren@uib.no

Nils Øveråss bilde

Nils Øverås

Overingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 40 03
  • +47 918 36 808

Nils.Overas@uib.no

Sider