Hjem
IT-avdelingen

Ansatte ved IT-avdelingen

Inger Marie Loge Sivertsens bilde

Inger Marie Loge Sivertsen

Avdelingsingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 44 33
  • +47 992 30 594

Inger.Sivertsen@uib.no

Ingar Smedstads bilde

Ingar Smedstad

Overingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 46 53
  • +47 917 23 819

Ingar.Smedstad@uib.no

Jon Steines bilde

Jon Steine

Senioringeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 44 90
  • +47 975 57 146

Jon.Steine@uib.no

Sidsel Storebøs bilde

Sidsel Storebø

Sjefingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 40 84
  • +47 917 15 450

Sidsel.Storebo@uib.no

Bjørn-Tore Straumes bilde

Bjørn-Tore Straume

Avdelingsingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 74 95
  • +47 958 77 603

Bjorn-Tore.Straume@uib.no

Bjørn Tore Sunds bilde

Bjørn Tore Sund

Senioringeniør, Faggruppeleder Telefoni

IT-avdelingen

  • +47 55 58 48 94
  • +47 918 68 075

Bjorn.Sund@uib.no

Lorand Janos Szentannais bilde

Lorand Janos Szentannai

Senioringeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 40 85
  • +47 403 16 258

Lorand.Szentannai@uib.no

Angela Tucks bilde

Angela Tuck

Senioringeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 40 04

Angela.Tuck@uib.no

Diego Rafael Valles bilde

Diego Rafael Valle

Overingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 67 21
  • +47 900 74 087

Diego.Valle@uib.no

Sander Arjan van den Heuvels bilde

Sander Arjan van den Heuvel

Overingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 98 99
  • +47 900 19 410

Sander.Heuvel@uib.no

Erik Vikanes-Hansens bilde

Erik Vikanes-Hansen

Seniorrådgiver

IT-avdelingen

  • +47 55 58 42 34
  • +47 938 44 162

Erik.Vikanes-Hansen@uib.no

Anders Vaages bilde

Anders Vaage

Overingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 98 13
  • +47 918 28 131

anders@uib.no

Ivan Vågeness bilde

Ivan Vågenes

Overingeniør

IT-avdelingen

  • +47 55 58 86 57
  • +47 481 62 686

Ivan.Vaagenes@uib.no

Nils Øveråss bilde

Sider