Hjem
Det juridiske fakultet

Ansatte ved Det juridiske fakultet

Malgorzata Agnieszka Cyndeckas bilde

Malgorzata Agnieszka Cyndecka

Førsteamanuensis, Affiliated at SLATE Centre for the Science of Learning & Technology, UiB)

Det juridiske fakultet

  • +47 55 58 97 41
  • +47 911 01 024

Malgorzata.Cyndecka@uib.no

Benn Folkvords bilde

Benn Folkvord

Professor, Professor II ved Det juridiske fakultet

Det juridiske fakultet

Benn.Folkvord@uib.no

Øystein Lunde Iversens bilde

Øystein Lunde Iversen

Avdelingsdirektør, Faculty Director

Det juridiske fakultet

  • +47 55 58 97 30
  • +47 945 03 953

Oystein.Iversen@uib.no

Jørn Jacobsens bilde

Jørn Jacobsen

Professor, leder for p.hd.-programmet

Det juridiske fakultet

  • +47 55 58 96 42
  • +47 952 54 918

Jorn.Jacobsen@uib.no

Gert Johan Kjelbys bilde

Gert Johan Kjelby

Professor, Prosjektet "Politi- og påtalerett"

Det juridiske fakultet

  • +47 55 58 96 34

Gert.Kjelby@uib.no

Maria Holme Lidals bilde

Maria Holme Lidal

Rådgiver

Det juridiske fakultet

  • +47 55 58 85 45
  • +47 975 29 688

Maria.Lidal@uib.no

Volker Hermann Lipps bilde

Volker Hermann Lipp

Professor, Professor II ved Det juridiske fakultet

Det juridiske fakultet

Volker.Lipp@uib.no

Eivind Helland Marienborgs bilde

Eivind Helland Marienborg

Stipendiat, i permisjon fra august 2020 til juli 2021

Det juridiske fakultet

  • +47 55 58 95 59

Eivind.Marienborg@uib.no

Christine Stoltz Olsviks bilde

Christine Stoltz Olsvik

Underdirektør, assisterende fakultetsdirektør / leder studieseksjonen

Det juridiske fakultet

  • +47 55 58 96 23
  • +47 911 47 401

Christine.Olsvik@uib.no

Sider