Hjem

Det juridiske fakultet

Administrativt og teknisk ansatte ved Det juridiske fakultet

Gunhild Brubakkens bilde

Gunhild Brubakken

Rådgiver, ph.d.-koordinator, fungerende nestleder i Forsknings- og stabsseksjonen

Det juridiske fakultet

  • +47 55 58 49 86

Gunhild.Brubakken@uib.no

Mari Anne Franklins bilde

Mari Anne Franklin

Seniorkonsulent

Det juridiske fakultet

  • +47 55 58 95 04
  • +47 994 77 785

Mari.Franklin@uib.no

Vivian Gjelsviks bilde

Vivian Gjelsvik

Førstekonsulent, Koordinator for infrastruktursaker

Det juridiske fakultet

  • +47 55 58 95 65
  • +47 992 05 954

Vivian.Gjelsvik@uib.no

Øystein L. Iversens bilde

Øystein L. Iversen

Avdelingsdirektør, Faculty Director

Det juridiske fakultet

  • +47 55 58 97 30
  • +47 945 03 953

Oystein.Iversen@uib.no

Andre Kvalvågness bilde

Andre Kvalvågnes

Seniorkonsulent

Det juridiske fakultet

  • +47 55 58 95 11
  • +47 975 23 894

Andre.Kvalvagnes@uib.no

Christine Stoltz Olsviks bilde

Christine Stoltz Olsvik

Seksjonssjef, studieseksjonen. Stedfortreder for fakultetsdirektøren

Det juridiske fakultet

  • +47 55 58 96 23
  • +47 911 47 401

Christine.Olsvik@uib.no

Henning Simonsens bilde

Henning Simonsen

Seniorrådgiver

Det juridiske fakultet

  • +47 55 58 95 50
  • +47 975 57 105

Henning.Simonsen@uib.no