Hjem
Det juridiske fakultet

Vitenskapelig ansatte ved Det juridiske fakultet

Benn Folkvords bilde

Benn Folkvord

Professor, Professor II ved Det juridiske fakultet

Det juridiske fakultet

Benn.Folkvord@uib.no

Jørn Jacobsens bilde

Jørn Jacobsen

Professor, leder for p.hd.-programmet

Det juridiske fakultet

  • +47 55 58 96 42
  • +47 952 54 918

Jorn.Jacobsen@uib.no

Gert Johan Kjelbys bilde

Gert Johan Kjelby

Professor, Prosjektet "Politi- og påtalerett"

Det juridiske fakultet

  • +47 55 58 96 34

Gert.Kjelby@uib.no

Volker Hermann Lipps bilde

Volker Hermann Lipp

Professor, Professor II ved Det juridiske fakultet

Det juridiske fakultet

Volker.Lipp@uib.no

Eivind Helland Marienborgs bilde

Eivind Helland Marienborg

Stipendiat, i permisjon fra august 2020 til juli 2021

Det juridiske fakultet

  • +47 55 58 95 59

Eivind.Marienborg@uib.no

Elin Sarais bilde

Elin Sarai

Førsteamanuensis, Førsteamanuensis II ved Det juridiske fakultet

Det juridiske fakultet

Elin.Sarai@uib.no

Henrik Skars bilde

Henrik Skar

Førsteamanuensis, leder for forskergruppen i skatte- og avgiftsrett

Det juridiske fakultet

  • +47 55 58 94 17
  • +47 995 86 757

Henrik.Skar@uib.no

Magne Strandbergs bilde

Magne Strandberg

Professor, visedekan for utdanning

Det juridiske fakultet

  • +47 55 58 97 85
  • +47 415 16 142

Magne.Strandberg@uib.no

Sider