Hjem
Klinisk institutt 2

Vitenskapelig ansatte ved Klinisk institutt 2

Camilla Krakstads bilde

Camilla Krakstad

Professor

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 67 97
  • +47 992 54 140

camilla.krakstad@uib.no

Nina Langelands bilde

Nina Langeland

Professor, Professor Infectious Diseases

Klinisk institutt 2

Nina.Langeland@uib.no

Sverre Lehmanns bilde

Sverre Lehmann

Førsteamanuensis, Associate professor, MD, PhD

Klinisk institutt 2

  • +47 971 97 288

Sverre.Lehmann@uib.no

Emmet Mc Cormacks bilde

Emmet Mc Cormack

Professor, Galensk Farmasi

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 46 28

Emmet.Mc.Cormack@uib.no

Paal Methlies bilde
Ola Myklebosts bilde

Ola Myklebost

Professor, Tel +47-5597-4573, -9008-7139

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 45 73
  • +47 900 87 139

Ola.Myklebost@uib.no

Mala Naiks bilde

Mala Naik

Førsteamanuensis

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 89 53

Naik.Mala@uib.no

Rune Nielsens bilde

Sider