Hjem
Institutt for klinisk odontologi

Vitenskapelig ansatte ved Institutt for klinisk odontologi

Kathrin Beyers bilde

Kathrin Beyer

Spesialtannlege, PhD kandidat og spesialistkandidat i periodonti

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 65 56

kathrin.beyer@uib.no

Johannes Fischers bilde

Johannes Fischer

Instruktørtannlege, PhD kandidat og spesialistkandidat i kjeveortopedi

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 76

Johannes.Fischer@uib.no

Øyvind Goksøyrs bilde

Øyvind Goksøyr

Stipendiat, Stipendiat ved Instititt for klinisk odontologi

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 61 94

Oyvind.Goksoyr@uib.no

Eirik Torjuul Halvorsens bilde

Eirik Torjuul Halvorsen

Spesialtannlege, Kompetansegruppen for ortognatisk kirurgi

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 65 87

eirik.halvorsen@uib.no

Anders Johanssons bilde

Anders Johansson

Professor, spesialist i oral protetikk, spesialist i bittfysiologi

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 60 62

Anders.Johansson@uib.no

Siri Flagestad Kvalheims bilde

Siri Flagestad Kvalheim

Førsteamanuensis, Spesialist oral-protetikk

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 64 88
  • + 47 48173272

siri.kvalheim@uib.no

Neshe Lies bilde

Neshe Lie

Avdelingstannlege, Klinikkleder

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 30

Neshe.Lie@uib.no

Sider