Hjem
Institutt for klinisk odontologi

Vitenskapelig ansatte ved Institutt for klinisk odontologi

Mahkameh Nicole Arias bilde
Morten Eirik Berges bilde

Morten Eirik Berge

Professor, Seksjonsleder, Programleder

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 36
  • +47 913 82 014

Morten.Berge@uib.no

Kathrin Beyers bilde

Kathrin Beyer

Stipendiat, PhD kandidat og spesialistkandidat i periodonti

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 65 56
  • +47 414 05 280

Kathrin.Beyer@uib.no

Georg Bruuns bilde

Georg Bruun

Instruktørtannlege med godkjen

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 57

Georg.Bruun@uib.no

Ida Marie Dahles bilde

Ida Marie Dahle

Instruktørtannlege med godkjen

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 52

Ida.Dahle@uib.no

Johannes Fischers bilde

Johannes Fischer

Stipendiat, PhD fellow

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 76
  • +47 968 55 033

Johannes.Fischer@uib.no

Inge Fristads bilde

Inge Fristad

Professor, Endodonti

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 04
  • +47 479 14 190

Inge.Fristad@uib.no

Øyvind Goksøyrs bilde

Øyvind Goksøyr

Stipendiat, Stipendiat ved Instititt for klinisk odontologi

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 61 94
  • +47 952 41 994

Oyvind.Goksoyr@uib.no

Eirik Torjuul Halvorsens bilde

Eirik Torjuul Halvorsen

Spesialtannlege, Kompetansegruppen for ortognatisk kirurgi

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 65 87
  • +47 907 66 787

Eirik.Halvorsen@uib.no

Anders Johanssons bilde

Anders Johansson

Professor, spesialist i oral protetikk, spesialist i bittfysiologi

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 60 62

Anders.Johansson@uib.no

Christine Jonsgars bilde

Christine Jonsgar

Instruktørtannlege med godkjen

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 52
  • +47 994 03 097

Christine.Jonsgar@uib.no

Ina Gulowsen Knudsens bilde

Ina Gulowsen Knudsen

Instruktørtannlege

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 53
  • +47 900 79 697

Ina.Knudsen@uib.no

Neshe Lies bilde

Neshe Lie

Avdelingstannlege, Klinikkleder

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 30
  • +47 948 56 335

Neshe.Lie@uib.no

Bodil Kristina Lunds bilde
Torgils Lægreids bilde

Torgils Lægreid

Førsteamanuensis

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 60 40
  • +47 952 28 135

Torgils.Lagreid@uib.no

Marianne Lægreids bilde

Marianne Lægreid

Instruktørtannlege med godkjen

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 64 84
  • +47 478 55 525

Marianne.Legreid@uib.no

Evelyn Neppelbergs bilde
Harald Nesses bilde

Harald Nesse

Avdelingstannlege

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 87
  • +47 909 98 354

Harald.Nesse@uib.no

Anja Nilsen Nylands bilde

Anja Nilsen Nyland

Spesialistkandidat, Oral kirurgi og oral medisin

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 21 29 64
  • +47 952 08 495

Anja.Nyland@uib.no

Sider