Hjem

Institutt for klinisk odontologi

Vitenskapelig ansatte ved Institutt for klinisk odontologi

Morten Eirik Berges bilde

Morten Eirik Berge

Professor, Seksjonsleder, Programleder

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 36
  • +47 913 82 014

Morten.Berge@uib.no

Kathrin Beyers bilde

Kathrin Beyer

Stipendiat, PhD kandidat og spesialistkandidat i periodonti

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 65 56

Kathrin.Beyer@uib.no

Athanasia Bletsas bilde

Athanasia Bletsa

Førsteamanuensis II, Seksjon for pedodonti

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 64 61
  • +47 958 73 176

Nancy.Bletsa@uib.no

Georg Bruuns bilde

Georg Bruun

Instruktørtannlege med godkjen

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 57

Georg.Bruun@uib.no

Dagmar Fosså Bunæss bilde

Dagmar Fosså Bunæs

Avdelingstannlege

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 43
  • +47 55 58 66 48

Dagmar.Bunes@uib.no

Marit Agnete Dyrøys bilde

Marit Agnete Dyrøy

Instruktørtannlege

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 65 07
  • +47 922 31 937

Marit.Dyroy@uib.no

Johannes Fischers bilde

Johannes Fischer

Stipendiat, PhD fellow

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 76
  • +47 968 55 033

Johannes.Fischer@uib.no

Inge Fristads bilde

Inge Fristad

Professor, Endodonti

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 04
  • +47 55 58 64 84

Inge.Fristad@uib.no

Anders Johanssons bilde

Anders Johansson

Professor, spesialist i oral protetikk, spesialist i bittfysiologi

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 60 62

Anders.Johansson@uib.no

Christine Jonsgars bilde

Christine Jonsgar

Instruktørtannlege med godkjen

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 52
  • +47 994 03 097

Christine.Jonsgar@uib.no

Siri Flagestad Kvalheims bilde

Siri Flagestad Kvalheim

Stipendiat, Spesialist oral-protetikk

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 64 88
  • +47 481 73 272

Siri.Kvalheim@uib.no

Neshe Lies bilde

Neshe Lie

Avdelingstannlege, Klinikkleder

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 30
  • +47 948 56 335

Neshe.Lie@uib.no

Torgils Lægreids bilde

Torgils Lægreid

Førsteamanuensis

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 60 40
  • +47 952 28 135

Torgils.Lagreid@uib.no

Marianne Lægreids bilde

Marianne Lægreid

Instruktørtannlege med godkjen

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 64 84
  • +47 55 58 65 97

Marianne.Legreid@uib.no

Sider