Hjem
Institutt for klinisk odontologi

Vitenskapelig ansatte ved Institutt for klinisk odontologi

Morten Eirik Berges bilde

Morten Eirik Berge

Professor, Seksjonsleder, Programleder

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 36
  • +47 913 82 014

Morten.Berge@uib.no

Kathrin Beyers bilde

Kathrin Beyer

Instruktørtannlege, PhD kandidat og spesialistkandidat i periodonti

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 65 56
  • +47 414 05 280

Kathrin.Beyer@uib.no

Johannes Fischers bilde

Johannes Fischer

Stipendiat, PhD fellow

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 76
  • +47 968 55 033

Johannes.Fischer@uib.no

Inge Fristads bilde

Inge Fristad

Professor, Endodonti

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 04
  • +47 479 14 190

Inge.Fristad@uib.no

Øyvind Goksøyrs bilde

Øyvind Goksøyr

Stipendiat, Stipendiat ved Instititt for klinisk odontologi

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 61 94
  • +47 952 41 994

Oyvind.Goksoyr@uib.no

Anders Johanssons bilde

Anders Johansson

Professor, spesialist i oral protetikk, spesialist i bittfysiologi

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 60 62

Anders.Johansson@uib.no

Bodil Kristina Lunds bilde
Torgils Lægreids bilde

Torgils Lægreid

Førsteamanuensis

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 60 40
  • +47 952 28 135

Torgils.Lagreid@uib.no

Evelyn Neppelbergs bilde
Annika Roséns bilde

Annika Rosén

Professor, Professor i oral kirurgi og oral medisin, ved Institutt for klinisk odontologi. Sabatical year 2020: 3 månader forskningsopphold ved Massachusetts General Hospital/Harvard Dental School, Boston, USA.

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 64 81

Annika.Rosen@uib.no

Xieqi Shis bilde

Xieqi Shi

Professor

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 31
  • +47 941 58 198

Xieqi.Shi@uib.no

Gunhild Vesterhus Strands bilde

Gunhild Vesterhus Strand

Professor, Bistilling Hordaland fylkeskommune, tannhelsetjenesten

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 64 72
  • +47 932 13 079

Gunhild.Strand@uib.no