Hjem
Institutt for klinisk odontologi

Vitenskapelig ansatte ved Institutt for klinisk odontologi

Annika Roséns bilde

Annika Rosén

Professor, Professor i oral kirurgi og oral medisin, ved Institutt for klinisk odontologi. Sabatical year 2020: 3 månader forskningsopphold ved Massachusetts General Hospital/Harvard Dental School, Boston, USA.

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 64 81

Annika.Rosen@uib.no

Jan Ove Sands bilde

Jan Ove Sand

Instruktørtannlege

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 917 87 002
  • +47 917 87 002

Jan.Sand@uib.no

Øystein Sandes bilde

Øystein Sande

Instruktørtannlege

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 28
  • +47 920 45 279

Oystein.Sande@uib.no

Xieqi Shis bilde

Xieqi Shi

Professor

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 31
  • +47 941 58 198

Xieqi.Shi@uib.no

Siren Gro Skaales bilde

Siren Gro Skaale

Avdelingstannlege

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 26
  • +47 482 34 219

Siren.Skaale@uib.no

Roar Storness bilde

Roar Stornes

Instruktørtannlege

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 31 48 00
  • +47 917 50 382

Roar.Stornes@uib.no

Gunhild Vesterhus Strands bilde

Gunhild Vesterhus Strand

Professor, Bistilling Hordaland fylkeskommune, tannhelsetjenesten

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 64 72
  • +47 932 13 079

Gunhild.Strand@uib.no

Ingvild Marie Ulviks bilde

Ingvild Marie Ulvik

Instruktørtannlege

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 57
  • +47 984 71 197

Ingvild.Ulvik@uib.no

Anca Virtejs bilde

Anca Virtej

Førsteamanuensis, Postdoctor, Lecturer

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 67 37
  • +47 417 79 317

Anca.Virtej@uib.no

Marit Øilos bilde

Marit Øilo

Professor, Visedekan for utdanning

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 38

Marit.Oilo@uib.no

Sider