Hjem
SAMLET

Ansatte ved SAMLET

Esperanza Diazs bilde

Esperanza Diaz

Professor, Leder Pandemisenteret

IGS

  • +47 55 58 61 44
  • +47 474 14 104

Esperanza.Diaz@uib.no

Kjell Haugs bilde

Kjell Haug

Professor emeritus

IGS

  • +47 55 58 61 36
  • +47 901 03 895

Kjell.Haug@uib.no

Einar Hovlids bilde

Einar Hovlid

Førsteamanuensis

IGS

  • +47 907 99 199

Einar.Hovlid@uib.no

Gunnar Husabøs bilde

Gunnar Husabø

Universitetslektor

IGS

  • +47 971 82 327

Gunnar.Husabo@uib.no

Lorentz Muller Irgenss bilde

Lorentz Muller Irgens

  • +47 55 58 85 31
  • +47 476 70 691

Lorentz.Irgens@uib.no

Bård Flattun Lilleengs bilde

Bård Flattun Lilleeng

Førsteamanuensis, Spesialist i samfunnsmedisin, allmennmedisin og nevrokirurgi

IGS

Bard.Lilleeng@uib.no

Dag Mosters bilde

Dag Moster

Professor

IGS

  • +47 55 58 99 69

Dag.Moster@uib.no

Marianne Strøms bilde

Marianne Strøm

Ph.d.-kandidat

IGS

  • +47 948 69 499

Marianne.Strom@uib.no

Gro Tjalvins bilde

Gro Tjalvin

Førsteamanuensis

IGS

  • +47 55 58 61 16

Gro.Tjalvin@uib.no

Magnus Vollsets bilde

Magnus Vollset

Førsteamanuensis, medisinhistorie og vitenskapshistorie

IGS

  • +47 55 58 91 91
  • +47 909 93 981

Magnus.Vollset@uib.no