Hjem
SAMLET

Ansatte ved SAMLET

Einar Hovlids bilde

Einar Hovlid

Førsteamanuensis

IGS

  • +47 907 99 199

Einar.Hovlid@uib.no

Lorentz Irgenss bilde

Lorentz Irgens

Professor emeritus

IGS

  • +47 55 58 85 31
  • +47 476 70 691

Lorentz.Irgens@uib.no

Bård Flattun Lilleengs bilde

Bård Flattun Lilleeng

Førsteamanuensis, Spesialist i samfunnsmedisin, allmennmedisin og nevrokirurgi

IGS

Bard.Lilleeng@uib.no

Dag Mosters bilde

Dag Moster

Professor

IGS

  • +47 55 58 99 69

Dag.Moster@uib.no

Gro Tjalvins bilde

Gro Tjalvin

Førsteamanuensis

IGS

  • +47 55 58 61 16

Gro.Tjalvin@uib.no

Magnus Vollsets bilde

Magnus Vollset

Førsteamanuensis, medisinhistorie og vitenskapshistorie

IGS

  • +47 55 58 91 91
  • +47 909 93 981

Magnus.Vollset@uib.no