Hjem
Eiendomsavdelingen

Ansatte ved Eiendomsavdelingen

Otto Andreassens bilde

Otto Andreassen

Overingeniør

Eiendomsavdelingen

  • +47 55 58 90 07
  • +47 452 53 212

Otto.Andreassen@uib.no

Arvid Arnesens bilde

Arvid Arnesen

Overingeniør, Områdeleder

Eiendomsavdelingen

  • +47 915 62 209

Arvid.Arnesen@uib.no

N. B.s bilde

N. B.

Driftstekniker, Rørleggermester

Eiendomsavdelingen

Nils.Blotenberg@uib.no

Anette Cecilie Blichs bilde

Anette Cecilie Blich

Kontorsjef, Leder Renhold

Eiendomsavdelingen

  • +47 55 58 49 12
  • +47 481 62 677

Anette.Blich@uib.no

Pia Christine Bruns bilde
Kjersti Vetlejord Børøs bilde

Kjersti Vetlejord Børø

Seniorarkitekt, kulturminneansvarlig

Eiendomsavdelingen

  • +47 957 01 608
  • +4795701608

kjersti.boro@uib.no

Amela Defterdarevics bilde

Amela Defterdarevic

Overingeniør, Prosjektleder - interiør

Eiendomsavdelingen

  • +47 477 51 067

Amela.Defterdarevic@uib.no

Nils Erik Fiksdals bilde

Nils Erik Fiksdal

Driftstekniker

Eiendomsavdelingen

  • +47 55 58 49 49
  • +47 992 05 970

Nils-erik.Fiksdal@uib.no

Ingun Karin Fossdals bilde
Helge Fosses bilde

Helge Fosse

Driftstekniker

Eiendomsavdelingen

  • +47 55 58 93 98
  • +47 414 18 918

Helge.Fosse@uib.no

Karsten Førlands bilde

Karsten Førland

Driftsleder, Vedlikeholdsleder

Eiendomsavdelingen

  • +47 414 18 926

Karsten.Forland@uib.no

Solveig Gjerstads bilde

Solveig Gjerstad

Renholdsleder

Eiendomsavdelingen

  • +47 55 58 94 67
  • +47 466 13 442

Solveig.Gjerstad@uib.no

Beathe Gjertsens bilde

Beathe Gjertsen

Seniorrådgiver

Eiendomsavdelingen

  • +47 55 58 49 22
  • +47 951 07 775

Beathe.Gjertsen@uib.no

Helge Manuel Herreross bilde

Helge Manuel Herreros

Senioringeniør, Prosjektleder

Eiendomsavdelingen

  • +47 934 81 954
  • 93481954

helge.herreros@uib.no

Cato Knutsens bilde

Cato Knutsen

Driftsleder, Driftstekniker område 1.

Eiendomsavdelingen

  • +47 994 29 048
  • 99429048

cato.knutsen@uib.no

Svein Bjarne Langvads bilde

Svein Bjarne Langvad

Overingeniør

Eiendomsavdelingen

  • +47 55 58 49 14
  • +47 970 70 905

Svein.Langvad@uib.no

Agnethe Erstad Larsens bilde

Agnethe Erstad Larsen

Underdirektør, Ass.eiendomsdirektør - leder seksjon Fagstøtte og Stab

Eiendomsavdelingen

  • +47 55 58 49 25
  • +47 970 61 306
  • 97061306

Agnethe.Larsen@uib.no

Bjørn Tore Laviks bilde

Bjørn Tore Lavik

Seniorrådgiver, eiendomsforvalter/leder, gruppe for strategisk eiendom- og arealstyring

Eiendomsavdelingen

  • +47 980 22 007

bjorn.lavik@uib.no

Anne-Chatrine Liens bilde

Anne-Chatrine Lien

Seniorkonsulent, Teamleder

Eiendomsavdelingen

  • +47 55 58 40 41
  • +47 988 33 945

Anne-Chatrine.Lien@uib.no

Gunn Madsens bilde

Gunn Madsen

Fagarb.m/fagbrev

Eiendomsavdelingen

  • +47 55 58 94 92

Gunn.Madsen@uib.no

Kjartan Nessets bilde

Kjartan Nesset

Avdelingsdirektør, (Eiendomsdirektør)

Eiendomsavdelingen

  • +47 959 12 831

Kjartan.Nesset@uib.no

Jan-Terje Nygaards bilde

Jan-Terje Nygaard

Senioringeniør, Seksjonssjef Drift

Eiendomsavdelingen

  • +47 915 64 650

Jan-Terje.Nygaard@uib.no

Tobias Oens bilde
Kristina Kvareng Skorpens bilde

Kristina Kvareng Skorpen

Overingeniør, Prosjektleder interiør, interiørarkitekt

Eiendomsavdelingen

  • +47 997 12 029

Kristina.Kvareng@uib.no

Anette Mjørlaug Spords bilde

Anette Mjørlaug Spord

Overingeniør, Gruppeleder - interiør og skilting

Eiendomsavdelingen

  • +47 970 68 423

Anette.Spord@uib.no

Steinar Sundbergs bilde

Steinar Sundberg

Overingeniør, Energi og miljø

Eiendomsavdelingen

  • +47 948 76 235
  • +47 948 76 235

Steinar.Sundberg@uib.no

Stein Erik Tangens bilde

Stein Erik Tangen

Førstekonsulent, Kortsenteret

Eiendomsavdelingen

  • +47 55 58 99 08

Stein.Tangen@uib.no

Kjell Trengereids bilde

Kjell Trengereid

Senioringeniør, Prosjektleder inventar

Eiendomsavdelingen

  • +47 970 18 792

Kjell.Trengereid@uib.no

Arild Villangers bilde

Arild Villanger

Driftsleder

Eiendomsavdelingen

  • +47 55 58 62 10
  • +47 414 18 929

Arild.Villanger@uib.no

Helene Wikens bilde

Helene Wiken

Rådgiver, Miljøkoordinator

Eiendomsavdelingen

  • +47 55 58 87 21
  • +47 415 58 025

Helene.Wiken@uib.no

Sider