Hjem
Eiendomsavdelingen

Ansatte ved Eiendomsavdelingen

Tor Erik Rasmussens bilde

Tor Erik Rasmussen

Overingeniør, Prosjektleder

Eiendomsavdelingen

  • +47 55 58 49 71

Tor.Rasmussen@uib.no

Tore Reigstads bilde

Tore Reigstad

Overingeniør, Brann- og sikkerhetsing.

Eiendomsavdelingen

  • +47 910 01 919

Tore.Reigstad@uib.no

Susanne Rundhovdes bilde

Susanne Rundhovde

Overingeniør, DAK og FDV

Eiendomsavdelingen

  • +47 405 57 737

Susanne.Rundhovde@uib.no

Kristina Kvareng Skorpens bilde

Kristina Kvareng Skorpen

Overingeniør, Prosjektleder interiør, interiørarkitekt

Eiendomsavdelingen

  • +47 997 12 029

Kristina.Kvareng@uib.no

Anette Mjørlaug Spords bilde

Anette Mjørlaug Spord

Overingeniør, Gruppeleder - interiør og skilting

Eiendomsavdelingen

  • +47 970 68 423

Anette.Spord@uib.no

Hogne Vebjørn Storlids bilde

Hogne Vebjørn Storlid

Seniorrådgiver

Eiendomsavdelingen

  • +47 55 58 49 30
  • +47 908 08 404

Hogne.Storlid@uib.no

Steinar Sundbergs bilde

Steinar Sundberg

Overingeniør, Energi og miljø

Eiendomsavdelingen

  • +47 948 76 235
  • +47 948 76 235

Steinar.Sundberg@uib.no

Simen Sætersdals bilde

Simen Sætersdal

Daglig leder, eiendomsselskapene( UIBEAS, NEAS, Magør Eiendom AS)

Eiendomsavdelingen

  • +47 934 31 988

Simen.Setersdal@uib.no

Kjell Trengereids bilde

Kjell Trengereid

Senioringeniør, Prosjektleder inventar

Eiendomsavdelingen

  • +47 970 18 792

Kjell.Trengereid@uib.no

Helene Wikens bilde

Helene Wiken

Rådgiver, Miljøkoordinator

Eiendomsavdelingen

  • +47 55 58 87 21

Helene.Wiken@uib.no

Lars H. Aarøs bilde

Lars H. Aarø

Overingeniør, Miljøkoordinator

Eiendomsavdelingen

  • +47 55 58 46 50

Lars.Aaro@uib.no

Sider