Hjem
Geokjemi & Geobiologi

Ansatte ved Geokjemi & Geobiologi

Andreas Beinlichs bilde

Andreas Beinlich

Førsteamanuensis, Petrology and Mineral Resources

GEO

  • +47 55 58 35 47
  • +47 915 45 517

Andreas.Beinlich@uib.no

Anders Bjergas bilde

Anders Bjerga

Stipendiat

GEO

  • +47 55 58 30 39
  • +47 930 67 075

Anders.Bjerga@uib.no

Bjarte Hannisdals bilde

Bjarte Hannisdal

Førsteamanuensis

GEO

  • +47 55 58 87 63
  • +47 959 72 740

Bjarte.Hannisdal@uib.no

Steffen Leth Jørgensens bilde

Steffen Leth Jørgensen

Forsker, Forskergruppeleder for geokjemi og geobiologi

GEO

  • +47 55 58 38 60
  • +47 416 26 055

Steffen.Jorgensen@uib.no

Sven Le Moine Bauers bilde

Sven Le Moine Bauer

Postdoktor, Postdoctoral position in microbial ecology of the sediments

GEO

  • +47 55 58 38 34
  • +47 981 87 251

Sven.Bauer@uib.no

Tor Einar Møllers bilde

Tor Einar Møller

Stipendiat, K.G. Jebsen-senter for Dyphavsforskning

GEO

  • +47 986 18 805

Tor.Moller@uib.no

Rolf Birger Pedersens bilde

Rolf Birger Pedersen

Professor, Senterleder

GEO

  • +47 55 58 35 17
  • +47 913 30 278

Rolf.Pedersen@uib.no

Beatrice Tomasis bilde

Beatrice Tomasi

Førsteamanuensis

GEO

  • +47 930 45 426

Beatrice.Tomasi@uib.no

Henrike Wilborns bilde

Henrike Wilborn

Vitenskapelig assistent, Outreach Coordinator

GEO

  • +47 454 76 596

Henrike.Wilborn@uib.no