Hjem
Geofysikk

Ansatte ved Geofysikk

Kuvvet Atakans bilde

Kuvvet Atakan

Professor, Dr. Scient.

GEO

  • +47 55 58 34 13
  • +47 958 77 982

Kuvvet.Atakan@uib.no

Olav Eldholms bilde

Olav Eldholm

Professor emeritus

GEO

  • +47 55 58 32 81

Olav.Eldholm@uib.no

Morten Jakobsens bilde

Morten Jakobsen

Professor, Reservoir Geophysics

GEO

  • +47 55 58 34 18
  • +47 406 59 588

Morten.Jakobsen@uib.no

Tor Arne Johansens bilde

Tor Arne Johansen

Professor

GEO

  • +47 55 58 34 15
  • +47 951 39 224

TorArne.Johansen@uib.no

Henk Keerss bilde

Henk Keers

Førsteamanuensis

GEO

  • +47 55 58 87 48

Henk.Keers@uib.no

Rolf Mjeldes bilde

Rolf Mjelde

Professor, Forskergruppeleder for Geofysikk

GEO

  • +47 55 58 28 79
  • +47 952 17 903

Rolf.Mjelde@uib.no

Lars Ottemöllers bilde

Lars Ottemöller

Professor, Leader of the Norwegian National Seismic Network

GEO

  • +47 55 58 26 16
  • +47 56 78 25 34

Lars.Ottemoller@uib.no

Stéphane Rondenays bilde

Stéphane Rondenay

Professor

GEO

  • +47 55 58 34 23

Rondenay@uib.no