Hjem
Kvartærgeologi & Paleoklima

Ansatte ved Kvartærgeologi & Paleoklima

Jostein Bakkes bilde

Jostein Bakke

Professor, Leder iEarth og Forskergruppeleder for Kvartærgeologi og Paleoklima

GEO

  • +47 55 58 35 03
  • +47 992 73 343

Jostein.Bakke@uib.no

Andreas Borns bilde

Andreas Born

Forsker

GEO

  • +47 55 58 34 06
  • +47 450 51 501

Andreas.Born@uib.no

Jo Brendryens bilde

Jo Brendryen

Forsker

GEO

  • +47 55 58 26 29

Jo.Brendryen@uib.no

Teena Chauhans bilde

Teena Chauhan

Postdoktor

GEO

  • +47 55 58 33 13

Teena.Chauhan@uib.no

Nil Irvalis bilde

Nil Irvali

Postdoktor

GEO

  • +47 55 58 81 16
  • +47 456 63 073

Nil.Irvali@uib.no

Eystein Jansens bilde

Eystein Jansen

Professor, in Earth Sciences /Paleoclimatology. Also affiliated with the Bjerknes Centre for Climate Research

GEO

  • +47 55 58 34 91
  • +47 906 18 858

Eystein.Jansen@uib.no

Kerim Hestnes Nisancioglus bilde

Kerim Hestnes Nisancioglu

Professor, Professor of Climate Dynamics

GEO

  • +47 55 58 98 66
  • +47 980 49 414

Kerim@uib.no