Hjem
Forsknings- og innovasjonsavdelingen

Ansatte ved Forsknings- og innovasjonsavdelingen

Emmanuel Ovon Babatundes bilde

Emmanuel Ovon Babatunde

Seniorrådgiver, Eksternfinansiering, Local Contact Point for Horisont 2020 Societal Challenges 3, Excellent Science (MSCA), SWAFS, EEA Grants

Forsknings- og innovasjonsavdelingen

  • +47 55 58 38 65
  • +47 913 56 627

Emmanuel.Babatunde@uib.no

Kristin Bakkens bilde

Kristin Bakken

Seniorrådgiver, Assisterende fakultetsdirektør - Permisjon

Forsknings- og innovasjonsavdelingen

  • +47 55 58 31 43
  • +47 984 19 420

Kristin.Bakken@uib.no

Bjug Olav Bøyums bilde

Bjug Olav Bøyum

Seniorrådgiver

Forsknings- og innovasjonsavdelingen

  • +47 55 58 49 83
  • +47 906 44 189

Bjug.Boyum@uib.no

Espen Dahles bilde

Espen Dahle

Seniorrådgiver, Ph.d.-koordinator

Forsknings- og innovasjonsavdelingen

  • +47 55 58 33 81

Espen.Dahle@uib.no

Are Straumes bilde

Are Straume

Seniorrådgiver

Forsknings- og innovasjonsavdelingen

  • +47 55 58 49 61
  • +47 992 60 707

Are.Straume@uib.no

Kristin Svartveits bilde

Kristin Svartveit

Seniorrådgiver, Internasjonalisering

Forsknings- og innovasjonsavdelingen

  • +47 55 58 49 95
  • +47 992 97 748

Kristin.Svartveit@uib.no