Hjem
Institutt for geografi

Ansatte ved Institutt for geografi

Hilde Ellefsens bilde

Hilde Ellefsen

Seniorkonsulent, Fellesadministrasjonen for Institutt for geografi og Institutt for sosialantropologi

SVF

  • +47 55 58 92 63

Hilde.Ellefsen@uib.no

Line Fjellhaugs bilde

Line Fjellhaug

Førstekonsulent

SVF

  • +47 55 58 92 50

Line.Fjellhaug@uib.no

Knut Bjarne Hidles bilde

Knut Bjarne Hidle

Professor

Institutt for geografi

  • +47 55 58 30 67
  • +47 480 10 536

Knut.Hidle@uib.no

Håvard Haarstads bilde

Håvard Haarstad

Professor, Senterleder, Senter for klima og energiomstilling (CET)

Institutt for geografi

  • +47 55 58 45 81
  • +47 934 47 727

Havard.Haarstad@uib.no

Hanna Kvamsåss bilde

Hanna Kvamsås

Stipendiat

Institutt for geografi

  • +47 55 58 80 66
  • +47 992 72 360

Hanna.Kvamsas@uib.no

Anders Lundbergs bilde

Anders Lundberg

Professor

Institutt for geografi

  • +47 55 58 30 76
  • +47 915 87 014

Anders.Lundberg@uib.no

Ronya Reitan Solbergs bilde

Ronya Reitan Solberg

, Studentkoordinator for UiB the Collaboratory

Ronya.Solberg@student.uib.no

Odd Inge Steens bilde

Odd Inge Steen

Førsteamanuensis

Institutt for geografi

  • +47 55 58 30 78
  • +47 922 72 305

Odd.Steen@uib.no

Randi Elisabeth Taxts bilde

Randi Elisabeth Taxt

Stipendiat

Institutt for geografi

  • +47 414 79 227
  • +47 414 79 227

afsrt@uib.no

Anne-Kathrin Thomassens bilde

Anne-Kathrin Thomassen

Rådgiver

SVF

  • +47 55 58 30 89
  • +47 997 16 701

Anne-Kathrin.Thomassen@uib.no

Terje Tvedts bilde

Terje Tvedt

Professor

Institutt for geografi

  • +47 55 58 93 05
  • +47 995 10 162

Terje.Tvedt@uib.no

David Wheats bilde

David Wheat

Professor emeritus

Institutt for geografi

  • +47 55 58 30 81

David.Wheat@uib.no

Katinka Lund Wågsæthers bilde

Katinka Lund Wågsæther

, Prosjektarbeid tilkynttet Senteret for Klima og energiomstilling

Institutt for geografi

Katinka.Wagsether@uib.no