Hjem

Institutt for geografi

Ansatte ved Institutt for geografi

Knut Hidles bilde

Knut Hidle

Professor

Institutt for geografi

  • +47 55 58 30 67
  • +47 480 10 536

Knut.Hidle@uib.no

Håvard Haarstads bilde

Håvard Haarstad

Professor, Senterleder, Senter for klima og energiomstilling (CET)

Institutt for geografi

  • +47 55 58 45 81
  • +47 934 47 727

Havard.Haarstad@uib.no

Hanna Kvamsåss bilde

Hanna Kvamsås

Stipendiat

Institutt for geografi

  • +47 55 58 80 66
  • +47 992 72 360

Hanna.Kvamsas@uib.no

Anders Lundbergs bilde

Anders Lundberg

Professor

Institutt for geografi

  • +47 55 58 30 76
  • +47 915 87 014

Anders.Lundberg@uib.no

Kårstein Måseides bilde

Kårstein Måseide

Seniorrådgiver, Forskningskoordinator, Senter for klima og energiomstilling (CET)

Institutt for geografi

  • +47 55 58 30 83
  • +47 466 80 069

Karstein.Maseide@uib.no

Odd Inge Steens bilde

Odd Inge Steen

Førsteamanuensis

Institutt for geografi

  • +47 55 58 30 78
  • +47 922 72 305

Odd.Steen@uib.no

Terje Tvedts bilde

Terje Tvedt

Professor

Institutt for geografi

  • +47 55 58 93 05
  • +47 995 10 162

Terje.Tvedt@uib.no

David Wheats bilde

David Wheat

Professor emeritus

Institutt for geografi

  • +47 55 58 30 81

David.Wheat@uib.no

Gro Aases bilde

Gro Aase

Administrasjonssjef, Fellesadministrasjonen for Institutt for geografi og Institutt for sosialantropologi

Institutt for geografi

  • +47 55 58 92 57
  • +47 916 65 398

Gro.Aase@uib.no