Hjem
Griegakademiet – Institutt for musikk

Ansatte ved Griegakademiet – Institutt for musikk

Sigbjørn Apelands bilde

Sigbjørn Apeland

Førsteamanuensis, Stillinga er primært knytta til folkemusikkarkivet Arne Bjørndals samling

Griegakademiet – Institutt for musikk

  • +47 55 58 22 07

Sigbjorn.Apeland@uib.no

Thomas T Dahls bilde

Thomas T Dahl

Førsteamanuensis, Jazzgitar, Ensemble, Elektronikk, Forskningskoordiantor, Nestleder

Griegakademiet – Institutt for musikk

  • +47 55 58 69 68

Thomas.Dahl@uib.no

Solgunn Margaret Flaktveits bilde

Solgunn Margaret Flaktveit

Førstekonsulent, Fag: folkemusikk, digitalisering av lydopptak, analysering og katalogisering ....

Griegakademiet – Institutt for musikk

  • +47 55 58 22 13
  • +47 991 51 125

Solgunn.Flaktveit@uib.no

Tijs Hams bilde

Tijs Ham

Stipendiat, PhD Artistic Research

Griegakademiet – Institutt for musikk

  • +47 465 44 539

Tijs.Ham@uib.no

Morten Norheims bilde

Morten Norheim

Førstekonsulent, GRS Administrator

Griegakademiet – Institutt for musikk

  • +47 55 58 69 39

Morten.Norheim@uib.no

Jarle Lars Rotevatns bilde

Jarle Lars Rotevatn

Universitetslektor, Akkompagnatør, underviser i bruksklaver

Griegakademiet – Institutt for musikk

  • +47 55 58 86 43
  • +47 922 07 172

Jarle.Rotevatn@uib.no

Brynjulf Stiges bilde

Brynjulf Stige

Professor, Leiar for GAMUT - Griegakademiets senter for musikkterapiforsking og for POLYFON kunnskapsklynge for musikkterapi

Griegakademiet – Institutt for musikk

  • +47 971 69 746
  • +47 971 69 746

Brynjulf.Stige@uib.no

Hans Knut Sveens bilde

Hans Knut Sveen

Førsteamanuensis, cembalo og tidligmusikk

Griegakademiet – Institutt for musikk

  • +47 55 58 86 34

Hans.Sveen@uib.no