Hjem
Griegakademiet – Institutt for musikk

Ansatte ved Griegakademiet – Institutt for musikk

Sigbjørn Apelands bilde

Sigbjørn Apeland

Førsteamanuensis, Stillinga er primært knytta til folkemusikkarkivet Arne Bjørndals samling

Griegakademiet – Institutt for musikk

  • +47 55 58 22 07

Sigbjorn.Apeland@uib.no

Dagfinn Bachs bilde

Dagfinn Bach

Ekstern Gjesteforeleser, Forskning og Internasjonale Relasjoner

Griegakademiet – Institutt for musikk

  • +47 55 58 69 84
  • +47 905 59 364

Dagfinn.Bach@uib.no

Thomas T Dahls bilde

Thomas T Dahl

Førsteamanuensis, Jazzgitar, Ensemble, Elektronikk, Forskningskoordiantor, Nestleder

Griegakademiet – Institutt for musikk

  • +47 55 58 69 68

Thomas.Dahl@uib.no

Claire Ghettis bilde

Claire Ghetti

Førsteamanuensis, Programkoordinator, Integrert masterprogram i musikkterapi; Nestleder, Griegakademiets senter for musikkterapiforsking

Griegakademiet – Institutt for musikk

  • +47 465 08 095

Claire.Ghetti@uib.no

Tijs Hams bilde

Tijs Ham

Stipendiat, PhD Artistic Research

Griegakademiet – Institutt for musikk

  • +47 465 44 539

Tijs.Ham@uib.no

Tor Erik Hellesens bilde

Tor Erik Hellesen

Førstekonsulent, koordinator GUT, Universitetslektor

Griegakademiet – Institutt for musikk

  • +47 55 58 73 42

Tor.Hellesen@uib.no

Peter Adam Katess bilde

Peter Adam Kates

Førsteamanuensis, slagverk

Griegakademiet – Institutt for musikk

  • +47 970 68 392
  • +47 970 68 392

Peter.Kates@uib.no

Jarle Lars Rotevatns bilde

Jarle Lars Rotevatn

Universitetslektor, Akkompagnatør, underviser i bruksklaver

Griegakademiet – Institutt for musikk

  • +47 55 58 86 43
  • +47 922 07 172

Jarle.Rotevatn@uib.no

Anne Skaansars bilde

Anne Skaansar

Førsteamanuensis

Griegakademiet – Institutt for musikk

  • +47 55 58 74 11
  • +47 480 89 678

Anne.Skaansar@uib.no

Sider