Hjem

Institutt for lingvistiske, litterære og estetiske studier

Ansatte ved Institutt for lingvistiske, litterære og estetiske studier

Victoria Roséns bilde

Victoria Rosén

Førsteamanuensis, allmenn lingvistikk, datalingvistikk

Institutt for lingvistiske, litterære og estetiske studier

  • +47 55 58 24 26

Victoria.Rosen@uib.no

Nina Schjetnes bilde

Nina Schjetne

Universitetslektor, norsk som andrespråk

Institutt for lingvistiske, litterære og estetiske studier

  • +47 55 58 94 16
  • +47 480 94 704

Nina.Schjetne@uib.no

Jørgen Magnus Sejersteds bilde

Jørgen Magnus Sejersted

Dekan, Det humanistiske fakultet. Professor i nordisk litteratur

Institutt for lingvistiske, litterære og estetiske studier

  • +47 55 58 29 75
  • +47 474 49 536

Jorgen.Sejersted@uib.no

Anders Kristian Strands bilde

Anders Kristian Strand

Førsteamanuensis, allmenn litteraturvitenskap

Institutt for lingvistiske, litterære og estetiske studier

  • +47 55 58 22 67
  • +47 948 13 439

Anders.Strand@uib.no

Lars Sætres bilde

Lars Sætre

Professor, allmenn litteraturvitenskap

Institutt for lingvistiske, litterære og estetiske studier

  • +47 55 58 23 93
  • +47 958 23 232

Lars.Saetre@uib.no

Vegard Sørhuss bilde

Vegard Sørhus

Førstekonsulent, Eksamenskonsulent for nordisk og språkvitenskap

Institutt for lingvistiske, litterære og estetiske studier

  • +47 55 58 24 22

Vegard.Sorhus@uib.no

Ivar Utnes bilde

Ivar Utne

Førsteamanuensis, nordisk språkvitenskap/navnegransking

Institutt for lingvistiske, litterære og estetiske studier

  • +47 55 58 24 04

Ivar.Utne@uib.no

Synne Ytre Arnes bilde

Synne Ytre Arne

Stipendiat, allmenn litteraturvitenskap

Institutt for lingvistiske, litterære og estetiske studier

  • +47 55 58 22 47
  • +47 997 88 534

Synne.Arne@uib.no

Kjersti Aarsteins bilde

Kjersti Aarstein

Førstelektor, allmenn litteraturvitenskap

Institutt for lingvistiske, litterære og estetiske studier

  • +47 55 58 22 54
  • +47 975 61 727

Kjersti.Aarstein@uib.no

Sider