Hjem
Institutt for klinisk odontologi

Administrativt og teknisk ansatte ved Institutt for klinisk odontologi

Vibeke Bøes bilde

Vibeke Bøe

Tannhelsesekr

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 22
  • +47 993 48 997

Vibeke.Boe@uib.no

Silje Espedals bilde

Silje Espedal

Tannhelsesekr

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 08
  • +47 932 64 636

Silje.Espedal@uib.no

Randi Bente Hansens bilde

Randi Bente Hansen

Seniorkonsulent

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 65 98
  • +47 991 61 649

Randi.Hansen@uib.no

Lissbeth Helanders bilde
Tone Holtåss bilde

Tone Holtås

Seniorkonsulent

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 65 54
  • +47 934 65 581

Tone.Holtas@uib.no

Mette Håpoldøy Jacobsens bilde

Mette Håpoldøy Jacobsen

Konsulent, tilgjengelig tirsdager og fredager

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 60 29

Mette.Jacobsen@uib.no

Eva Jacobsens bilde

Eva Jacobsen

Klinikksekretær

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 65 14
  • +47 915 78 334

Eva.Jacobsen@uib.no

Mona Johannessens bilde

Mona Johannessen

Klinikk avd.leder

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 01 13
  • +47 920 52 043

Mona.Johannessen@uib.no

Terese Kvinges bilde

Terese Kvinge

Tannhelsesekr

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 65 35
  • +47 476 05 897

Terese.Kvinge@uib.no

Kirsten Laugens bilde

Kirsten Laugen

Klinikk avd.leder

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 85
  • 55 58 01 11

Kirsten.Laugen@uib.no

Astrid Alise Moens bilde

Astrid Alise Moen

Klinikk avd.leder, Spesialistutdanningsklinikken

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 60 58
  • +47 953 02 734

Astrid.Moen@uib.no

Signe Solbergs bilde

Signe Solberg

Administrasjonssjef, Administrativ leder for Institutt for klinisk odontologi.

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 88
  • +47 915 60 933

Signe.Solberg@uib.no

Sider