Hjem

Institutt for klinisk odontologi

Administrativt og teknisk ansatte ved Institutt for klinisk odontologi

Mona Jacobsen Gjerstads bilde

Mona Jacobsen Gjerstad

Førstekonsulent, Innkjøp av dentale forbruksvarer

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 65 61

Mona.Gjerstad@uib.no

Nina Hagas bilde

Nina Haga

Tannhelsesekretær

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 986 63 776
  • +47 986 63 776

Nina.Haga@uib.no

Lissbeth Helanders bilde

Lissbeth Helander

Klinikkavdelingsleder

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 64 58
  • +47 908 44 535

Lissbeth.Helander@uib.no

Mette Håpoldøy Jacobsens bilde

Mette Håpoldøy Jacobsen

Teknisk assistent, tilgjengelig tirsdager og fredager

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 60 29

Mette.Jacobsen@uib.no

Kirsten Laugens bilde

Kirsten Laugen

Tannhelsesekretær

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 85
  • +47 472 58 135

Kirsten.Laugen@uib.no

Linda Ljoness bilde

Linda Ljones

Avdelingssykepleier

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 11
  • +47 951 61 326

Linda.Ljones@uib.no

Odd Johan Lundbergs bilde

Odd Johan Lundberg

Avdelingsingeniør

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 62 61
  • +47 55 58 62 61

Odd.Lundberg@uib.no

Astrid Alise Moens bilde

Astrid Alise Moen

Klinikkavdelingsleder, Spesialistutdanningsklinikken

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 953 02 734

Astrid.Moen@uib.no

Andreas Nesjes bilde

Andreas Nesje

Førstekonsulent, Material- og økonomi

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 64 68

Andreas.Nesje@uib.no

Evy Ann Risøys bilde
Signe Solbergs bilde

Signe Solberg

Administrasjonssjef, Administrativ leder for Institutt for klinisk odontologi.

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 88
  • +47 915 60 933

Signe.Solberg@uib.no

Romina Lizana Tvedts bilde

Romina Lizana Tvedt

Instruktørtannpleier

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 920 19 152
  • +47 920 19 152

Romina.Lizana@uib.no

Marianne Lothe Vollans bilde

Marianne Lothe Vollan

Radiograf, Strålevernskoordinator, Institutt for klinisk odontologi

Institutt for klinisk odontologi

Marianne.Vollan@uib.no

Ying Xues bilde

Ying Xue

Senioringeniør

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 65 19
  • +47 966 76 035

Ying.Xue@uib.no

Sider