Hjem

Institutt for klinisk odontologi

Administrativt og teknisk ansatte ved Institutt for klinisk odontologi

Sarah Ahamaths bilde

Sarah Ahamath

Teknisk assistent

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 61 09
  • +47 993 77 226

Sarah.Ahamath@uib.no

Ida Elise Berentsens bilde

Ida Elise Berentsen

Tannhelsesekretær

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 65 08
  • +47 901 56 097

Ida.Haugland@uib.no

Mona Jacobsen Gjerstads bilde

Mona Jacobsen Gjerstad

Førstekonsulent, Innkjøp av dentale forbruksvarer

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 65 61

Mona.Gjerstad@uib.no

Lissbeth Helanders bilde

Lissbeth Helander

Klinikkavdelingsleder

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 64 58
  • +47 908 44 535

Lissbeth.Helander@uib.no

Mona Isaksens bilde
Mette Håpoldøy Jacobsens bilde
Terese Kvinges bilde

Terese Kvinge

Tannhelsesekretær

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 65 14
  • +47 476 05 897

Terese.Kvinge@uib.no

Linda Ljoness bilde

Linda Ljones

Avdelingssykepleier

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 11
  • +47 951 61 326

Linda.Ljones@uib.no

Odd Johan Lundbergs bilde

Odd Johan Lundberg

Avdelingsingeniør

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 62 61
  • +47 55 58 62 61

Odd.Lundberg@uib.no

Astrid Alise Moens bilde

Astrid Alise Moen

Klinikkavdelingsleder, Spesialistutdanningsklinikken

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 953 02 734

Astrid.Moen@uib.no

Andreas Nesjes bilde

Andreas Nesje

Førstekonsulent, Material- og økonomi

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 64 68

Andreas.Nesje@uib.no

Siw Helene Risane Oksness bilde

Siw Helene Risane Oksnes

Tannhelsesekretær

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 65 24
  • +47 993 88 250

Siw.Oksnes@uib.no

Evy Ann Risøys bilde
Anita Hoff Samuelsens bilde

Anita Hoff Samuelsen

Tannhelsesekretær, Ferdighetsenteret

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 406 00 676

Anita.Samuelsen@uib.no

Signe Solbergs bilde

Signe Solberg

Administrasjonssjef

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 88
  • +47 915 60 933

Signe.Solberg@uib.no

Sider