Hjem
Institutt for klinisk odontologi

Administrativt og teknisk ansatte ved Institutt for klinisk odontologi

Vibeke Bøes bilde

Vibeke Bøe

Tannhelsesekretær

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 22
  • +47 993 48 997

Vibeke.Boe@uib.no

Randi Bente Hansens bilde

Randi Bente Hansen

Førstekonsulent

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 65 98
  • +47 991 61 649

Randi.Hansen@uib.no

Lissbeth Helanders bilde

Lissbeth Helander

Klinikkavdelingsleder

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 64 58
  • +47 908 44 535

Lissbeth.Helander@uib.no

Tone Holtåss bilde

Tone Holtås

Førstekonsulent

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 65 54
  • +47 934 65 581

Tone.Holtas@uib.no

Mette Håpoldøy Jacobsens bilde

Mette Håpoldøy Jacobsen

Teknisk assistent, tilgjengelig tirsdager og fredager

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 60 29

Mette.Jacobsen@uib.no

Alija Ibrahimovics bilde

Alija Ibrahimovic

Tannhelsesekretær, Autorisert

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 65 84
  • +47 984 49 486

Alija.Ibrahimovic@uib.no

Eva Jacobsens bilde

Eva Jacobsen

Klinikksekretær

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 65 14
  • +47 915 78 334

Eva.Jacobsen@uib.no

Rannveig Jansons bilde

Rannveig Janson

Tannhelsesekretær

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 71
  • +47 986 37 090

Rannveig.Janson@uib.no

Terese Kvinges bilde

Terese Kvinge

Tannhelsesekretær

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 65 35
  • +47 476 05 897

Terese.Kvinge@uib.no

Kirsten Laugens bilde

Kirsten Laugen

Tannhelsesekretær

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 85
  • +47 472 58 135

Kirsten.Laugen@uib.no

Linda Ljoness bilde

Linda Ljones

Avdelingssykepleier

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 11
  • +47 951 61 326

Linda.Ljones@uib.no

Bodil Kristina Lunds bilde
Astrid Alise Moens bilde

Astrid Alise Moen

Klinikkavdelingsleder, Spesialistutdanningsklinikken

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 60 58
  • +47 953 02 734

Astrid.Moen@uib.no

Andreas Nesjes bilde

Andreas Nesje

Førstekonsulent, Material- og økonomi

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 64 68

Andreas.Nesje@uib.no

Evy Ann Risøys bilde
Signe Solbergs bilde

Signe Solberg

Administrasjonssjef, Administrativ leder for Institutt for klinisk odontologi.

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 88
  • +47 915 60 933

Signe.Solberg@uib.no

Romina Lizana Tvedts bilde

Romina Lizana Tvedt

Instruktørtannpleier

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 920 19 152
  • +47 920 19 152

Romina.Lizana@uib.no

Marianne Lothe Vollans bilde

Marianne Lothe Vollan

Radiograf, Strålevernskoordinator, Institutt for klinisk odontologi

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 60 25

Marianne.Vollan@uib.no

Sissel Vågeness bilde

Sissel Vågenes

Førstekonsulent

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 66 42
  • +47 992 54 940

Sissel.Vagenes@uib.no

Ying Xues bilde

Ying Xue

Senioringeniør

Institutt for klinisk odontologi

  • +47 55 58 65 19
  • +47 966 76 035

Ying.Xue@uib.no

Sider