Hjem
Studieavdelingen

Ansatte ved Studieavdelingen

Vigdis Bergs bilde

Vigdis Berg

Seniorrådgiver

Studieavdelingen

  • +47 55 21 22 70
  • +47 917 04 852

Vigdis.Berg@uib.no

Helge Bjørlos bilde

Helge Bjørlo

Rådgiver, Advisor

Studieavdelingen

  • +47 55 58 92 41

Helge.Bjorlo@uib.no

Emilie Fløness bilde

Emilie Flønes

Konsulent, Bærekraftspilot for SDG Bergen

Studieavdelingen

  • +47 55 58 43 16

Emilie.Flones@uib.no

Ole Frieles bilde

Ole Friele

Rådgiver, Kommunikasjonsrådgiver

Studieavdelingen

  • +47 934 35 925

Ole.Friele@uib.no

Jan Jacob Hoffmanns bilde

Jan Jacob Hoffmann

Rådgiver, fungerende gruppekoordinator opptak

Studieavdelingen

  • +47 55 58 93 82

Jacob.Hoffmann@uib.no

Ellen Liens bilde

Ellen Lien

Seniorrådgiver, Seniorrådgiver/Prosjektleder

Studieavdelingen

  • +47 55 58 72 71
  • +47 975 06 074

Ellen.Lien@uib.no

Mia  Mildes bilde

Mia Milde

Rådgiver, Mentorordningen UiB og studenters førsteårsopplevelser

Studieavdelingen

  • +47 412 75 601

Mia.Milde@uib.no

Mette Optuns bilde

Mette Optun

Rådgiver

Studieavdelingen

  • +47 55 58 88 52
  • +47 986 15 988

Mette.Optun@uib.no

Hanne Refviks bilde

Hanne Refvik

Rådgiver

Studieavdelingen

  • +47 55 58 22 46
  • +47 952 28 073

Hanne.Refvik@uib.no

Michael Peter Riisøens bilde

Michael Peter Riisøen

Seniorrådgiver, Gruppekoordinator, Seksjon for studiekvalitet, UiB læringslab, Vara-universitetets hovedverneombud

Studieavdelingen

  • +47 55 58 89 54
  • +47 484 94 394

Michael.Riisoen@uib.no

Tonje Skaars bilde

Tonje Skaar

Seniorkonsulent

Studieavdelingen

  • +47 55 58 49 87

Tonje.Skaar@uib.no

Christen Lorentz Soleims bilde

Christen Lorentz Soleim

Avdelingsdirektør

Studieavdelingen

  • +47 55 58 90 74
  • +47 414 79 181

Christen.Soleim@uib.no

Nina Gry Steins bilde

Nina Gry Stein

Seksjonssjef, Leder Internasjonalt senter

Studieavdelingen

  • +47 55 58 49 53
  • +47 913 36 607

Nina.Stein@uib.no

Tove Steinslands bilde

Tove Steinsland

Seniorrådgiver, Seksjon for studiekvalitet

Studieavdelingen

  • +47 55 58 90 47

Tove.Steinsland@uib.no

Torunn Valens bilde

Torunn Valen

Underdirektør, - seksjonssjef for Digitale tjenester

Studieavdelingen

  • +47 55 58 66 32
  • +47 482 39 497

Torunn.Valen@uib.no