Hjem
Studieavdelingen

Ansatte ved Studieavdelingen

Vigdis Bergs bilde

Vigdis Berg

Seniorrådgiver

Studieavdelingen

  • +47 55 21 22 70
  • +47 917 04 852

Vigdis.Berg@uib.no

Helge Bjørlos bilde

Helge Bjørlo

Rådgiver, Advisor

Studieavdelingen

  • +47 55 58 92 41

Helge.Bjorlo@uib.no

Catrine Andersen Frotvedts bilde

Catrine Andersen Frotvedt

Seniorkonsulent

Studieavdelingen

  • +47 55 58 90 55
  • +47 928 00 429

Catrine.Frotvedt@uib.no

Anne Gjelsviks bilde

Anne Gjelsvik

Seniorkonsulent

Studieavdelingen

  • +47 55 58 21 34
  • +47 977 36 623

Anne.Gjelsvik@uib.no

Ann Margret Haukness bilde

Ann Margret Hauknes

Seniorrådgiver, Daglig leder UiB Videre

Etter- og videreutdanning

  • +47 55 58 84 52

Ann.Hauknes@uib.no

Ellen Liens bilde

Ellen Lien

Seniorrådgiver, Prosjektleder

Studieavdelingen

  • +47 55 58 72 71
  • +47 975 06 074

Ellen.Lien@uib.no

Ivar Nordmos bilde

Ivar Nordmo

Førsteamanuensis

Studieavdelingen

  • +47 55 58 28 23
  • +47 416 49 271

Ivar.Nordmo@uib.no

Hilde Larsen Oppedals bilde

Hilde Larsen Oppedal

Førstekonsulent

Studieavdelingen

  • +47 55 58 88 50
  • +47 975 71 614

Hilde.Oppedal@uib.no

Mette Optuns bilde

Mette Optun

Seniorkonsulent

Studieavdelingen

  • +47 55 58 88 52
  • +47 986 15 988

Mette.Optun@uib.no

Michael Peter Riisøens bilde

Michael Peter Riisøen

Seniorrådgiver, Gruppekoordinator, Seksjon for studiekvalitet, UiB læringslab

Studieavdelingen

  • +47 55 58 89 54
  • +47 484 94 394

Michael.Riisoen@uib.no

Tonje Skaars bilde

Tonje Skaar

Seniorkonsulent

Studieavdelingen

  • +47 55 58 49 87

Tonje.Skaar@uib.no

Christen Soleims bilde

Christen Soleim

Avdelingsdirektør

Studieavdelingen

  • +47 55 58 90 74
  • +47 414 79 181

Christen.Soleim@uib.no

Nina Gry Steins bilde

Nina Gry Stein

Seksjonssjef, Leder Internasjonalt senter

Studieavdelingen

  • +47 55 58 49 53
  • +47 913 36 607

Nina.Stein@uib.no

Tove Steinslands bilde

Tove Steinsland

Seniorrådgiver, Fungerende seksjonssjef, Seksjon for studiekvalitet

Studieavdelingen

  • +47 55 58 90 47

Tove.Steinsland@uib.no

Torunn Valens bilde

Torunn Valen

Underdirektør, - seksjonssjef for Digitale tjenester

Studieavdelingen

  • +47 55 58 66 32
  • +47 482 39 497

Torunn.Valen@uib.no

Øystein Ørnegårds bilde

Øystein Ørnegård

Seniorrådgiver, gruppekoordinator Felles studentsystem

Studieavdelingen

  • +47 55 58 90 18
  • +47 982 96 320

Oystein.Ornegard@uib.no