Hjem

Studieadministrativ avdeling

Ansatte ved Studieadministrativ avdeling

Anne Gjelsviks bilde

Anne Gjelsvik

Seniorkonsulent

Studieadministrativ avdeling

  • +47 55 58 21 34
  • +47 977 36 623

Anne.Gjelsvik@uib.no

Ann Margret Haukness bilde

Ann Margret Hauknes

Seksjonssjef, Daglig leder UiB Videre

Etter- og videreutdanning

  • +47 55 58 84 52

Ann.Hauknes@uib.no

Jan Jacob Hoffmanns bilde

Jan Jacob Hoffmann

Rådgiver, administrativ koordinator for lektorutdanningen ved HF

Studieadministrativ avdeling

  • +47 55 58 93 82
  • +47 922 43 668

Jacob.Hoffmann@uib.no

Hilde Larsen Oppedals bilde

Hilde Larsen Oppedal

Førstekonsulent

Studieadministrativ avdeling

  • +47 55 58 88 50
  • +47 975 71 614

Hilde.Oppedal@uib.no

Mette Optuns bilde

Mette Optun

Seniorkonsulent

Studieadministrativ avdeling

  • +47 55 58 88 52
  • +47 986 15 988

Mette.Optun@uib.no

Christen Soleims bilde

Christen Soleim

Avdelingsdirektør

Studieadministrativ avdeling

  • +47 55 58 90 74
  • +47 414 79 181

Christen.Soleim@uib.no

Nina Gry Steins bilde

Nina Gry Stein

Seksjonssjef, Leder Internasjonalt senter

Studieadministrativ avdeling

  • +47 55 58 49 53
  • +47 913 36 607

Nina.Stein@uib.no

Tove Steinslands bilde

Tove Steinsland

Seniorrådgiver, Fungerende seksjonssjef, Seksjon for studiekvalitet

Studieadministrativ avdeling

  • +47 55 58 90 47

Tove.Steinsland@uib.no

Torunn Valens bilde

Torunn Valen

Seksjonssjef, Fungerende underdirektør

Studieadministrativ avdeling

  • +47 55 58 66 32
  • +47 482 39 497

Torunn.Valen@uib.no