Hjem
Senter for alders- og sykehjemsmedisin

Ansatte ved Senter for alders- og sykehjemsmedisin

Guro Akres bilde

Guro Akre

Rådgiver, Forskningsrådgiver

IGS

  • +47 55 58 25 35

Guro.Akre@uib.no

Stein Erik Fæøs bilde

Stein Erik Fæø

Stipendiat

IGS

  • +47 55 58 60 61
  • +47 922 62 081

Stein.Fao@uib.no

Torstein Frugård Habigers bilde

Torstein Frugård Habiger

Stipendiat, Stud.Med og Forskerlinjestudent

IGS

  • +47 55 58 85 93

Torstein.Habiger@uib.no

Camilla  Kjellstadlis bilde

Camilla Kjellstadli

Stipendiat, Ph.d.-kandidat UiB

IGS

  • +47 55 58 85 18
  • +47 480 51 664

Camilla.Kjellstadli@uib.no

Rune Samdals bilde

Rune Samdal

Vitenskapelig assistent

IGS

Rune.Samdal@uib.no

Katrine Staatss bilde
Oscar Tranvågs bilde

Oscar Tranvåg

Postdoktor, SEFAS / Oslo Universitetssykehus / Høgskulen på Vestlandet

IGS

  • +47 55 58 61 19

Oscar.Tranvag@uib.no