Hjem
Senter for internasjonal helse

Vitenskapelig ansatte ved Senter for internasjonal helse

Ingunn Marie Stadskleiv Engebretsens bilde

Ingunn Marie Stadskleiv Engebretsen

Professor, Senter for internasjonal helse

IGS

  • +47 55 58 85 53
  • +47 977 65 015

Ingunn.Engebretsen@uib.no

Knut Fylkesness bilde

Knut Fylkesnes

Professor emeritus, Senter for internasjonal helase

IGS

  • +47 55 58 85 76
  • +47 915 35 360

Knut.Fylkesnes@uib.no

Anne Hatløys bilde

Anne Hatløy

Førsteamanuensis, Senter for Internasjonal Helse

IGS

  • +47 996 98 766

Anne.Hatloy@uib.no

Tori Husums bilde

Tori Husum

Stipendiat

IGS

  • +47 55 58 54 27

Tori.Husum@uib.no

Esperance  Kashala Abotness bilde

Esperance Kashala Abotnes

Førsteamanuensis, Senter for internasjonal helse

IGS

  • +47 55 58 61 89
  • +47 410 03 043

Esperance.Abotnes@uib.no

Bente Elisabeth Moens bilde

Bente Elisabeth Moen

Professor, Direktør ved Senter for internasjonal helse og Globale samfunnsutfordinger

IGS

  • +47 55 58 85 51
  • +47 900 25 541

Bente.Moen@uib.no

Karen Marie Ingeborg Molands bilde

Karen Marie Ingeborg Moland

Professor, Senter for internasjonal helse

IGS

  • +47 55 58 99 62
  • +47 926 28 226

Karen.Moland@uib.no

Syeda Mariam Riazs bilde

Syeda Mariam Riaz

Stipendiat

IGS

  • +47 400 58 196

Syeda.Riaz@uib.no

Bjarne Robberstads bilde

Bjarne Robberstad

Professor, Fagområde for etikk og helseøkonomi (ETØK)

IGS

  • +47 55 58 64 79
  • +47 932 88 039

Bjarne.Robberstad@uib.no

David Lackland Sams bilde

David Lackland Sam

Professor, Professor of Cross-cultural Psychology

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 32 15
  • +47 918 72 815

David.Sam@uib.no

Vilde Skylstads bilde

Vilde Skylstad

Stipendiat, Forskerlinjestudent

IGS

Vilde.Skylstad@uib.no

Halvor Sommerfelts bilde

Halvor Sommerfelt

Professor

IGS

  • +47 55 58 85 75
  • +47 406 40 882

Halvor.Sommerfelt@uib.no

Tor Strands bilde

Tor Strand

Professor, Senter for internasjonal helse

IGS

  • +47 909 71 086

Tor.Strand@uib.no