Hjem

Senter for internasjonal helse

Vitenskapelig ansatte ved Senter for internasjonal helse

Nita Bhandaris bilde

Nita Bhandari

Professor II, Gjesteprofessor, SIH

IGS

Nita.Bhandari@uib.no

Ingunn Marie S. Engebretsens bilde

Ingunn Marie S. Engebretsen

Professor, Senter for internasjonal helse

Senter for internasjonal helse

  • +47 55 58 85 53
  • +47 977 65 015

Ingunn.Engebretsen@uib.no

Knut Fylkesness bilde

Knut Fylkesnes

Professor, Emeritus, Senter for internasjonal helase

IGS

  • +47 55 58 85 76
  • +47 915 35 360

Knut.Fylkesnes@uib.no

Esperance  Kashala Abotness bilde

Esperance Kashala Abotnes

Førsteamanuensis II, Senter for internasjonal helse

Senter for internasjonal helse

  • +47 55 58 61 89
  • +47 410 03 043

Esperance.Abotnes@uib.no

Hallgeir Kismuls bilde

Hallgeir Kismul

Førsteamanuensis

IGS

  • +47 55 58 85 56

Hallgeir.Kismul@uib.no

Bernt Lindtjørns bilde

Bernt Lindtjørn

Professor, Senter for internasjonal helse

Senter for internasjonal helse

  • +47 55 58 85 58
  • +47 950 56 812

Bernt.Lindtjorn@uib.no

Bente Elisabeth Moens bilde

Bente Elisabeth Moen

Professor, Direktør ved Senter for internasjonal helse og Globale samfunnsutfordinger

Senter for internasjonal helse

  • +47 55 58 85 51
  • +47 900 25 541

Bente.Moen@uib.no

Amani Thomas Moris bilde
Tehmina Mustafas bilde

Tehmina Mustafa

Professor, Senter for internasjonal helse

Senter for internasjonal helse

  • +47 55 58 67 22

Tehmina.Mustafa@uib.no

Bjarne Robberstads bilde

Bjarne Robberstad

Professor, Senter for Internasjonal Helse

Senter for internasjonal helse

  • +47 55 58 64 79
  • +47 932 88 039

Bjarne.Robberstad@uib.no

Tor A Strands bilde

Tor A Strand

Professor II, Senter for internasjonal helse

Senter for internasjonal helse

Tor.Strand@uib.no

Cecilie Svaness bilde

Cecilie Svanes

Professor, Senter for internasjonal helse

Senter for internasjonal helse

  • +47 55 58 83 72
  • +47 908 92 762

Cecilie.Svanes@uib.no

Sandhya Visweswariahs bilde

Sandhya Visweswariah

Professor II, Gjesteprofessor, SIH

IGS

Sandhya.Visweswariah@uib.no