Hjem
HR-avdelingen

Likestillingskomiteen 2022-2025

Medlemmer og varamedlemmer i Likestillingskomiteen for perioden 05.05.2022 - 31.07.2025

Hovedinnhold

MedlemVaramedlem

Tor Eldevik, instituttleder, Geofysisk institutt

Marie van der Kloet, førsteamanuensis, Det psykologiske fakultet
Åsta Haukås, professor, Det humanistiske fakultet

Runar Jordåen, førstebibliotekar, Skeivt arkiv, Universitetsbiblioteket

Lise Rakner, professor, Det samfunnsvitenskapelige fakultet

Atle Rotevatn, instituttleder, Institutt for geovitenskap
Tine Eidsvåg, førsteamanuensis, Det juridiske fakultet

 

Björn Nilsson, professor, Universitetsmuseet

 
Oda Bugge Kambestad, stipendiat, Det psykologiske fakultet

Lisa Sølvberg t.o.m. 31.12.2022 (Det samfunnsvitenskapelige fakultet)

Anja Andersen f.o.m 1.1.2023 -31.7.2023 (Det samfunnsvitenskapelige fakultet)

Tone Friis Hordvik, seksjonssjef, Det medisinske fakultet (gr C)Asbjørn Sæther, rådgiver, Det humanistiske fakultet (gr C)

Helge Holgersen, førsteamanuensis, Forskerforbundet

Jan Georg Tangenes, seniorrådgiver, Akademikerne

Heidi Lappegård, rådgiver, Parat

Linnea Reitan Jensen, seniorkonsulent, NTL

Julia Elise Iversen, student

 

Eirik Pederson Furuberg, student

Espen Vaage, student

Komiteens medlemmer oppnevnes frem til 31.7.2025, med unntak av studentene som oppnevnes frem til 31.7.2022.

Sekretariat: Seniorrådgiver Mona Grindheim Matre