Hjem
Institutt for informatikk

Ansatte ved Institutt for informatikk

Bram Burgers bilde

Bram Burger

Ph.d.-kandidat, Computational Biology Unit (CBU), PROBE

Institutt for informatikk

Bram.Burger@uib.no

Pål Magnus Gunnestads bilde

Pål Magnus Gunnestad

Seniorkonsulent

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 40 25
  • +47 957 91 557

Pal.Gunnestad@uib.no

Wrya Karim Kadir Kadirs bilde

Wrya Karim Kadir Kadir

Stipendiat, I have been working on rank metric codes and their decoding algorithms.

Institutt for informatikk

  • +47 412 48 510

Wrya.Kadir@uib.no

Preeti Kutes bilde

Preeti Kute

Postdoktor

Institutt for informatikk

  • +47 969 95 200
  • +47 969 95 200

Preeti.Kute@uib.no

Marta María Lopezs bilde

Marta María Lopez

Konsulent, HMS/-Arbeidsmiljøkonsulent

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 41 64

Marta.Lopez@uib.no

Khalid Azim Mughals bilde
Ida Rosenlunds bilde

Ida Rosenlund

Rådgiver, studieadministrasjon

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 42 86

Ida.Rosenlund@uib.no

Sider