Hjem

Institutt for informatikk

Ansatte ved Institutt for informatikk

Navid Ghaedi Bardehs bilde
Bram Burgers bilde

Bram Burger

Stipendiat, Computational Biology Unit (CBU), PROBE

Institutt for informatikk

Bram.Burger@uib.no

Yehia Mokhtar Farags bilde

Yehia Mokhtar Farag

Overingeniør, Computational Biology Unit (CBU) ,PROBE

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 43 73
  • +47 925 49 411

Yehia.Farag@uib.no

Pinar Heggerness bilde

Pinar Heggernes

Instituttleder

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 41 75
  • +47 924 82 316

Pinar.Heggernes@uib.no

Karl Heidars bilde

Karl Heidar

Overingeniør

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 42 95
  • +47 454 75 047

Karl.Heidar@uib.no

Inge Jonassens bilde

Inge Jonassen

Professor, også leder av Computational Biology Unit

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 47 13
  • +47 905 24 316

Inge.Jonassen@uib.no

Marta María Lopezs bilde

Marta María Lopez

Konsulent, HMS/-Arbeidsmiljøkonsulent

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 41 64

Marta.Lopez@uib.no

Liljan Myhrs bilde

Liljan Myhr

Førstekonsulent

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 42 74
  • +47 473 67 644

Liljan.Myhr@uib.no

Kjell Petersens bilde

Kjell Petersen

Forsker, Gruppeleder CBU Servicegruppe

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 40 37

Kjell.Petersen@uib.no

Ida Rosenlunds bilde

Ida Rosenlund

Seniorkonsulent, studieadministrasjon

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 42 86

Ida.Rosenlund@uib.no

Christine Stansbergs bilde

Christine Stansberg

Seniorrådgiver, Koordinator for NORBIS, den nasjonale forskerskolen i bioinformatikk, biostatistikk og systembiologi

Institutt for informatikk

  • +47 55 97 70 33

Christine.Stansberg@uib.no

Sverre Storøys bilde

Sverre Storøy

Professor emeritus

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 41 65
  • +47 00 00 00 00

Sverre.Storoy@uib.no

Sider