Hjem
Institutt for informatikk

Ansatte ved Institutt for informatikk

Tor M. Bastiansens bilde

Tor M. Bastiansen

Førstekonsulent

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 41 89
  • +47 476 38 547

torb@uib.no

Bram Burgers bilde

Bram Burger

Stipendiat, Computational Biology Unit (CBU), PROBE

Institutt for informatikk

Bram.Burger@uib.no

Korbinian Bösls bilde

Korbinian Bösl

Senioringeniør, Data manager ELIXIR Norway, Digital Life Norway

Institutt for informatikk

Korbinian.Bosl@uib.no

Yehia Mokhtar Farags bilde

Yehia Mokhtar Farag

Overingeniør, Computational Biology Unit (CBU) ,PROBE

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 43 73
  • +47 925 49 411

Yehia.Farag@uib.no

Wrya Kadirs bilde

Wrya Kadir

Stipendiat, I have been working on rank metric codes and their decoding algorithms.

Institutt for informatikk

  • +47 412 48 510

Wrya.Kadir@uib.no

Marta María Lopezs bilde

Marta María Lopez

Konsulent, HMS/-Arbeidsmiljøkonsulent

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 41 64

Marta.Lopez@uib.no

Khalid Azim Mughals bilde

Khalid Azim Mughal

Førsteamanuensis

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 41 52
  • +47 934 86 450

Khalid.Mughal@uib.no

Liljan Myhrs bilde

Liljan Myhr

Førstekonsulent

Institutt for informatikk

  • +47 55 58 42 74
  • +47 473 67 644

Liljan.Myhr@uib.no

Sider