Hjem
Institutt for samfunnspsykologi

Vitenskapelig ansatte ved Institutt for samfunnspsykologi

Mari Hysings bilde

Mari Hysing

Professor

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 86 98
  • +47 993 90 557

Mari.Hysing@uib.no

Randi Lisets bilde

Randi Liset

Stipendiat

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 47 17
  • +47 415 26 879

Randi.Liset@uib.no

Camilla Løvviks bilde

Camilla Løvvik

Førsteamanuensis

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 31 83
  • +47 980 28 905

Camilla.Lovvik@uib.no

Guy Notelaerss bilde

Guy Notelaers

Professor, Work and Organizational Psychology

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 86 44
  • +47 954 67 057

Guy.Notelaers@uib.no

Olav Kjellevold Olsens bilde

Olav Kjellevold Olsen

Førsteamanuensis, Førsteamanuensis i arbeids- og organisasjonspsykologi

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 90 76

Olav.Olsen@uib.no

DAVID SAMs bilde

DAVID SAM

Professor, Professor of Cross-cultural Psychology

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 32 15
  • +47 918 72 815

David.Sam@uib.no

Gro Mjeldheim Sandals bilde

Gro Mjeldheim Sandal

Professor, Prodekan for forskning

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 86 85
  • +47 908 40 130

Gro.Sandal@uib.no

Eirunn Thuns bilde

Eirunn Thun

Postdoktor

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 61 37
  • +47 415 68 598

Eirunn.Thun@uib.no

Ståle Valvatne Einarsens bilde

Ståle Valvatne Einarsen

Professor, Forskningsgruppe leder og leder for Toppforsk prosjekt om mobbing og trakassering

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 90 79
  • +47 911 83 855

Stale.Einarsen@uib.no

Nora Wiiums bilde

Nora Wiium

Førsteamanuensis

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 28 49
  • +47 464 45 734

Nora.Wiium@uib.no

Katharina Wolffs bilde

Katharina Wolff

Førsteamanuensis

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 86 23
  • +47 993 20 972

Katharina.Wolff@uib.no

Mette Aaness bilde

Mette Aanes

Førsteamanuensis

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 86 81
  • +47 994 94 258

Mette.Aanes@uib.no