Hjem
Institutt for samfunnspsykologi

Vitenskapelig ansatte ved Institutt for samfunnspsykologi

Razieh Chegenis bilde
Mari Hysings bilde

Mari Hysing

Professor

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 86 98
  • +47 993 90 557

Mari.Hysing@uib.no

Ann Kristin Knudsens bilde

Ann Kristin Knudsen

Førsteamanuensis

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 83 55
  • +47 408 57 666

Ann.Knudsen@uib.no

Randi Lisets bilde

Randi Liset

Stipendiat

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 47 17
  • +47 415 26 879

Randi.Liset@uib.no

Camilla Løvviks bilde

Camilla Løvvik

Førsteamanuensis

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 31 83
  • +47 980 28 905

Camilla.Lovvik@uib.no

Guy Notelaerss bilde

Guy Notelaers

Professor, Work and Organizational Psychology

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 86 44
  • +47 954 67 057

Guy.Notelaers@uib.no

Olav Kjellevold Olsens bilde

Olav Kjellevold Olsen

Førsteamanuensis, Førsteamanuensis i arbeids- og organisasjonspsykologi

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 90 76

Olav.Olsen@uib.no

David Lackland Sams bilde

David Lackland Sam

Professor, Professor of Cross-cultural Psychology

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 32 15

David.Sam@uib.no

Gro Mjeldheim Sandals bilde

Gro Mjeldheim Sandal

Professor, Prodekan for forskning

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 86 85
  • +47 908 40 130

Gro.Sandal@uib.no

Ståle Valvatne Einarsens bilde

Ståle Valvatne Einarsen

Professor, Forskningsgruppe leder og leder for Toppforsk prosjekt om mobbing og trakassering

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 90 79
  • +47 911 83 855

Stale.Einarsen@uib.no