Hjem
Institutt for samfunnspsykologi

Vitenskapelig ansatte ved Institutt for samfunnspsykologi

Anette  Harriss bilde

Anette Harris

Professor, forskningsgruppeleder BeSCN

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 32 19
  • +47 901 78 848

Anette.Harris@uib.no

Turid Magnhild Hellands bilde

Turid Magnhild Helland

Universitetslektor, Professor emeritus, Institutt for biologisk og medisinsk psykologi

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 23 39

Turid.Helland@uib.no

Mari Hysings bilde

Mari Hysing

Professor

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 86 98
  • +47 993 90 557

Mari.Hysing@uib.no

Guy Louis Alice Notelaerss bilde

Guy Louis Alice Notelaers

Professor, Work and Organizational Psychology

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 86 44
  • +47 954 65 057

Guy.Notelaers@uib.no

Olav Kjellevold Olsens bilde

Olav Kjellevold Olsen

Professor, Førsteamanuensis i arbeids- og organisasjonspsykologi

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 90 76

Olav.Olsen@uib.no

David Lackland Sams bilde

David Lackland Sam

Professor, Professor of Cross-cultural Psychology

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 32 15
  • +47 918 72 815

David.Sam@uib.no

Anders Skogstads bilde

Anders Skogstad

Professor emeritus

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 90 77
  • +47 915 77 728

Anders.Skogstad@uib.no

Ståle Valvatne Valvatne Einarsens bilde

Ståle Valvatne Valvatne Einarsen

Professor, Forskningsgruppe leder og leder for Toppforsk prosjekt om mobbing og trakassering

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 90 79
  • +47 911 83 855

Stale.Einarsen@uib.no

Nora Wiiums bilde

Nora Wiium

Førsteamanuensis

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 28 49
  • +47 464 45 734

Nora.Wiium@uib.no

Katharina Wolffs bilde

Katharina Wolff

Førsteamanuensis

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 86 23
  • +47 993 20 972

Katharina.Wolff@uib.no

Kari Wik Ågotness bilde

Kari Wik Ågotnes

Universitetslektor

Institutt for samfunnspsykologi

  • +47 55 58 32 09
  • +47 916 89 562

Kari.Agotnes@uib.no