Hjem

Kjemisk institutt

Ansatte ved Kjemisk institutt

Louise Emblem Bergsjøs bilde

Louise Emblem Bergsjø

Stipendiat, Organisk syntese og legemiddelkjemi

Kjemisk institutt

  • +47 930 85 648

Louise.Bergsjo@uib.no

Anne Marit Blokhuss bilde

Anne Marit Blokhus

Professor

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 98 52
  • +47 922 32 259

Anne.Blokhus@uib.no

Unni Lange Buaness bilde

Unni Lange Buanes

Seniorkonsulent, Studiekonsulent

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 34 45

Unni.Buanes@uib.no

Knut Børves bilde

Knut Børve

Instituttleder, Instituttleiar

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 33 65
  • +47 476 27 005

Knut.Borve@uib.no

Cecilie Evjens bilde

Cecilie Evjen

Rådgiver, forskningskoordinator ekstern finansiering

Institutt for fysikk og teknologi

  • +47 55 58 28 48
  • +47 458 54 535

Cecilie.Evjen@uib.no

Kristin Sofie Farkass bilde

Kristin Sofie Farkas

Administrasjonssjef

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 34 42
  • +47 926 80 953

Kristin.Farkas@uib.no

Lisbeth Glærums bilde

Lisbeth Glærum

Senioringeniør

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 25 74
  • +47 454 15 979

Lisbeth.Glarum@uib.no

Unni Hauges bilde

Unni Hauge

Avdelingsingeniør

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 34 84

Unni.Hauge@uib.no

Mike Kleinerts bilde

Mike Kleinert

Førsteamanuensis, Biorefinery Technology

Kjemisk institutt

Mike.Kleinert@uib.no

Erwan Le Rouxs bilde

Erwan Le Roux

Førsteamanuensis

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 94 91
  • +47 944 74 710

Erwan.leRoux@uib.no

Terje Lygres bilde

Terje Lygre

Avdelingsingeniør

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 35 54
  • +47 970 17 810

Terje.Lygre@uib.no

Svein Are Mjøss bilde

Svein Are Mjøs

Førsteamanuensis

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 35 53

Svein.Mjos@uib.no

Jose Carlos Reyes Guerreros bilde

Jose Carlos Reyes Guerrero

Senioringeniør, Norwegian NMR platform

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 34 75
  • +47 457 90 013

Jose.Guerrero@uib.no

Espen Werdal Selforss bilde

Espen Werdal Selfors

Vitenskapelig assistent

Kjemisk institutt

  • +47 913 41 181

Espen.Selfors@uib.no

Arne Skauges bilde

Arne Skauge

Professor, Energi Simulation Chair in EOR

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 33 58
  • +47 950 76 443

Arne.Skauge@uib.no

Tore Skodvins bilde

Tore Skodvin

Førsteamanuensis, Colloid- and surface chemistry

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 33 54

Tore.Skodvin@uib.no

Wietse Smits bilde

Wietse Smit

Vitenskapelig assistent

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 33 73
  • +47 991 62 432

Wietse.Smit@uib.no

Leiv K. Sydness bilde

Leiv K. Sydnes

Professor emeritus

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 34 50

Leiv.Sydnes@uib.no

Leif J Sæthres bilde

Leif J Sæthre

Professor emeritus

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 35 61

Leif.Saethre@uib.no

Anders Teiglands bilde

Anders Teigland

Universitetslektor

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 33 73
  • +47 413 66 930

Anders.Teigland@uib.no

Steinar Vatnes bilde

Steinar Vatne

Avdelingsingeniør

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 25 71

Steinar.Vatne@uib.no