Hjem
Kjemisk institutt

Ansatte ved Kjemisk institutt

Anne Marit Blokhuss bilde

Anne Marit Blokhus

Professor

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 98 52
  • +47 922 32 259

Anne.Blokhus@uib.no

Unni Lange Buaness bilde

Unni Lange Buanes

Seniorkonsulent, Studiekonsulent

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 34 45

Unni.Buanes@uib.no

Knut Børves bilde

Knut Børve

Instituttleder, Instituttleiar

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 33 65
  • +47 476 27 005

Knut.Borve@uib.no

Kristin Sofie Farkass bilde

Kristin Sofie Farkas

Administrasjonssjef

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 34 42
  • +47 926 80 953

Kristin.Farkas@uib.no

Lisbeth Glærums bilde

Lisbeth Glærum

Senioringeniør

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 25 74
  • +47 454 15 979

Lisbeth.Glarum@uib.no

Unni Hauges bilde

Unni Hauge

Avdelingsingeniør

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 34 84
  • +47 958 53 621

Unni.Hauge@uib.no

Bjarte Holmelids bilde

Bjarte Holmelid

Senioringeniør, M. Sc and Ph.D organic chemistry

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 82 29

Bjarte.Holmelid@uib.no

Marte Haaves bilde

Marte Haave

Førsteamanuensis

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 44 63
  • +47 415 44 734

Marte.Haave@uib.no

Mike Kleinerts bilde

Mike Kleinert

Førsteamanuensis, Biorefinery Technology

Kjemisk institutt

Mike.Kleinert@uib.no

Mildrid Kytes bilde

Mildrid Kyte

Stipendiat, kjemididaktikk

Kjemisk institutt

  • +47 416 33 423

Mildrid.Kyte@uib.no

Sofie Lekves bilde

Sofie Lekve

Førstekonsulent

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 73 47
  • +47 958 18 205

Sofie.Lekve@uib.no

Erwan Le Rouxs bilde

Erwan Le Roux

Førsteamanuensis

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 94 91
  • +47 944 74 710

Erwan.leRoux@uib.no

Svein Are Mjøss bilde

Svein Are Mjøs

Førsteamanuensis

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 35 53

Svein.Mjos@uib.no

Jose Carlos Reyes Guerreros bilde

Jose Carlos Reyes Guerrero

Senioringeniør, Norwegian NMR platform

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 34 75
  • +47 457 90 013

Jose.Guerrero@uib.no

Louise Bergsjø Sands bilde

Louise Bergsjø Sand

Stipendiat, Organisk syntese og legemiddelkjemi

Kjemisk institutt

  • +47 930 85 648

Louise.Bergsjo@uib.no

Arne Skauges bilde

Arne Skauge

Professor, Energi Simulation Chair in EOR

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 33 58
  • +47 950 76 443

Arne.Skauge@uib.no

Tore Skodvins bilde

Tore Skodvin

Førsteamanuensis, Colloid- and surface chemistry

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 33 54

Tore.Skodvin@uib.no

Leiv K. Sydness bilde

Leiv K. Sydnes

Professor emeritus

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 34 50

Leiv.Sydnes@uib.no

Leif J Sæthres bilde

Leif J Sæthre

Professor emeritus

Kjemisk institutt

  • +47 55 58 35 61

Leif.Saethre@uib.no

Sider