Hjem
Klinisk institutt 2

Ansatte ved Klinisk institutt 2

Silke Appels bilde

Silke Appel

Instituttleder, Leder for forskning Klinisk institutt 2; Leder for kjernefasilitet for flow cytometri

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 46 33

silke.appel@uib.no

Brith Olsen Theil Bergums bilde

Brith Olsen Theil Bergum

Senioringeniør, Daily manager of the Flow Cytometry Core Facility

Klinisk institutt 2

Brith.Bergum@uib.no

Trond Bruuns bilde

Trond Bruun

Førsteamanuensis, UiB. Seksjonsoverlege, Haukeland universitetssykehus

Klinisk institutt 2

Trond.Bruun@uib.no

Carol Cooks bilde

Carol Cook

Overingeniør, Research technician

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 56 16

Carol.Cook@uib.no

Rebecca Jane  Cox Brokstads bilde

Rebecca Jane Cox Brokstad

Professor, Leder av Influensasenteret

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 46 68
  • +47 452 42 974

rebecca.cox@uib.no

Nhat Kim Duongs bilde

Nhat Kim Duong

Avdelingsingeniør

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 64 44

Nhat.Duong@uib.no

Tomas Mikal Lind Eagans bilde

Tomas Mikal Lind Eagan

Professor, undervisningsansvarlig for lungemedisin og gruppeleder for Lungeforskningsgruppen. Seksjonsoverlege ved seksjon for lungeforskning, Lungeavdelingen, Haukeland Universitetssykehus

Klinisk institutt 2

tomas.eagan@uib.no

Torunn Eides bilde

Torunn Eide

Overingeniør

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 46 30
  • +47 905 01 051

Torunn.Eide@uib.no

Anna Helena  Erlandsson Harriss bilde

Anna Helena Erlandsson Harris

Professor, Professor, leder for Broegelmann Forskningslaboratorium, Leder for Bergen Research School in Inflammation

Klinisk institutt 2

  • +47 412 62 209
  • +4741262209

helena.harris@uib.no

Henriette Christie Ertsåss bilde

Henriette Christie Ertsås

Gjesteforsker, jeg spiller populærvitenskapelig teater for å formidle forskningen som foregår på Universitetet i Bergen

Klinisk institutt 2

henriette.ertsas@uib.no

Elise Norheim de Faveris bilde

Elise Norheim de Faveri

Gjesteforsker, Avdelingsingeniør i Helse Bergen

Klinisk institutt 2

elise.faveri@uib.no

Sider