Hjem
Klinisk institutt 2

Administrativt og teknisk ansatte ved Klinisk institutt 2

Pavol Bohovs bilde

Pavol Bohov

Universitetslektor

Klinisk institutt 2

  • +47 55 58 53 52
  • +47 995 32 568

Pavol.Bohov@uib.no

Geir Bredholts bilde

Geir Bredholt

Overingeniør

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 70 64
  • +47 980 71 580

Geir.Bredholt@uib.no

Øyvind Byrkjedal-Bendiksens bilde

Øyvind Byrkjedal-Bendiksen

Seniorkonsulent, Studiekoordinator for felles studieadministrasjon

Klinisk institutt 2

  • +47 55 58 25 69

Oyvind.Bendiksen@uib.no

Carol Cooks bilde

Carol Cook

Avdelingsingeniør, Research technician

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 56 16

Carol.Cook@uib.no

Nhat Kim Duongs bilde

Nhat Kim Duong

Avdelingsingeniør

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 64 44

Nhat.Duong@uib.no

Rakel Brendsdal Forthuns bilde

Rakel Brendsdal Forthun

Avdelingsingeniør

Klinisk institutt 2

  • +47 55 58 45 11
  • +47 414 59 638

Rakel.Forthun@uib.no

Nina Glomness bilde

Nina Glomnes

Forskningstekniker

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 30 35
  • +47 900 81 133

Nina.Glomnes@uib.no

Lena Hansens bilde

Lena Hansen

Avdelingsingeniør

Klinisk institutt 2

  • +47 930 29 239

Lena.Hansen@uib.no

Heidi Ellis Haraldsens bilde

Heidi Ellis Haraldsen

Avdelingsingeniør

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 79 81
  • +47 416 07 413

Heidi.Haraldsen@uib.no

Maria Holmaass bilde

Maria Holmaas

Administrasjonssjef

Klinisk institutt 2

  • +47 55 58 54 09

Maria.Holmaas@uib.no

My Hoang Huas bilde

My Hoang Hua

Avdelingsingeniør

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 55 54

Hoang.Hua@uib.no

Linn Iversens bilde

Linn Iversen

Rådgiver, Økonomikoordinator/rådgiver

Klinisk institutt 2

  • +47 55 58 53 33

Linn.Iversen@uib.no

Beryl Leirvaags bilde

Beryl Leirvaag

Overingeniør, Mohn kreftforskningslaboratorium

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 64 44
  • +47 917 73 754

Beryl.Leirvaag@uib.no

Burhan Huseni Limdiawalas bilde

Burhan Huseni Limdiawala

Seniorkonsulent, Prosjektøkonom

Klinisk institutt 2

  • +47 55 58 53 27

Burhan.Limdiawala@uib.no

Sonja Ljostveits bilde

Sonja Ljostveit

Overingeniør

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 30 95
  • +47 481 91 688

Sonja.Ljostveit@uib.no

Thea Midtuns bilde

Thea Midtun

Førstekonsulent, Studiekonsulent

Klinisk institutt 2

  • +47 55 58 90 72

Thea.Midtun@uib.no

Monika Ringdals bilde

Monika Ringdal

Avdelingsingeniør

Klinisk institutt 2

  • +47 55 97 52 60
  • +47 936 10 708

Monika.Ringdal@uib.no

Jørn Skavland, PhD immunologis bilde

Jørn Skavland, PhD immunologi

Senioringeniør, Delt stilling ved Kjernefasiliteten for Flow Cytometri, og adminstrasjonen ved Klinisk Institutt

Klinisk institutt 2

  • +47 55 58 53 36

Jorn.Skavland@uib.no

Bente Sved Skottvolls bilde

Bente Sved Skottvoll

Avdelingsingeniør, databaseansvarlig for studiene BRuSH, RHINESSA og RHINE/ECRHS i Bergen.

Klinisk institutt 2

Bente.Skottvoll@uib.no